VEYRON HOTELS & SPA MISS LADY GÜZELLERİNE KAPILARINI AÇTI…

veyron-hotels--spa-miss-lady-guzellerine-kapilarini-acti

Türkiye’nin kaliteli oteller zincirine katılan genç ve kaliteli otellerden biri olma özelliği taşıyan Veyron Hotels & Spa yepyeni bir model yarışmasına kapılarını açtı. Ünlü ve ödüllü koreograf Erez Eğilmez’in hazırladığı yarışmanın adı MISS LADY. Bu hazırlık döneminde ünlü koreografın yardımcılığını Emre Çadır üstleniyor.
30 Eylül 2016 Cuma 12:39

 20 birbirinden güzel kızın hazır olduğu yarışma öncesi Veyron Hotels & Spa da kampa giren güzeller Erez Eğilmez’in bir aydır hazırladığı çok özel şov ve koreografiyi 4 Ekim Salı akşamı Suada’da gerçekleştirmek için sıkı çalışıyorlar. MISS LADY yarışmasının genç ve başarılı organizatörü Savaş Ağca gerçekleşecek yarışmanın ilk ayağının Türkiye adına çok önemli olduğunu ve 1. Seçilecek güzelin dünya yarışmasına Kıbrıs’ta gerçekleştirecek müjdesini verdi.

Erez Eğilmez yarışmacı güzellerden bir hafta önce Veyron Hotels & Spa ya yerleşerek bu çok özel yarışmaya kendini erken kampa aldı. Bu güzel otelde çok güzel bir misafirperlik ve destek gördüğünü söyleyerek kendini evinde gibi hissetmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Bu moralle çok güzel şovlar ve süper bir koreograf hazırladığını açıklayan Erez Eğilmez 4 Ekim akşamı MISS LADY GÜZELLİK yarışmasını Kuruçeşme Suada’da kaçırılmamasını tavsiye etti.


Haber okunma sayısı: 1592

PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ