CLUB TABLE AMERİKA'DAN SONRA ŞİMDİDE TÜRKİYE'DE...

club-table-amerikadan-sonra-simdide-turkiyede

Artık gece kulüplerinde rezervasyon yaptırmak elinizde hatta cebinizde. Amerika'nın en büyük şehirlerinden biri olan San Francisco da başarıyla uygulanan bu özel uygulama Ocak ayı itibariyleİstanbul başta olmak üzere hizmete giriyor.
03 Ocak 2015 Cumartesi 12:25

Bu sistemi Türkiye’de uygulamaya geçiren Berk Erarslan Ceo ortağı Cto Batuhan Tosun ve Pazarlama Müdürü Çoşku Öcal bu yola çıkan üç genç girişimciler. Gece kulüplerinin loca ve stand satışlarında yaşanan büyük problemleri akıllı telefonlara uygulamayı indirenler artık bu sorunlarla karşılaşmayacakları gibi Club Table güvencesini ve garantisini de alacaklar.

Ayrıca en önemlisi Club Table müşterileri ne kadar ödeyeceklerini ve kampanyalardan da yararlanacaklar.

 

Proje uzmanı ve bu uygulamayı Amerika’dan Türkiye’ye taşıyan Berk Erarslan “Türkiye’de bu projenin tutacağına inanıyoruz. Yemek sepeti, çiçek sepeti de bu yolda çok başarılı oldular.

Bizdaha yüksek bir teknoloji ve gece kulüplerine büyük kolaylıklar sağlarken bu uygulamayı kullanmaya başlayan müşterilerinde işlerini kolaylaştırıyoruz. Bir dakikada karar verdikleri an hangi gece kulübünde olmak isterlerse rezervasyon onayı ve cep telefonlarına gelecek şifre ile o Club Teble gece hayatını sevenlerin vazgeçilmez bir uygulaması olurken gece kulübü patronlarının da müşteri ve garanti para konusunda yanında olacak.

İstanbul’da uygulanacak olan bu proje 20 Ocak’ta start alması beklenirken kısa sürede Ankara, İzmir, Bursa illerimize de yayılarak ağını genişletecek. Amerika’da kolayca kullanılan bu uygulama kısa sürede büyürken gerek gece kulüplerinden gerek akıllı cep telefonu kullanan müşterilerden büyük ilgi gördü.

Hedef 20 Ocak ve tüm ekip bu konuda gece gündüz çalışarak uygulamayı yetiştirmeye çalışıyor...


İHSAN TAŞ / MAGAZİN BULVARI


Haber okunma sayısı: 1615

PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ