WWW.MAGAZİNBULVARİ.COM HABERLERİ

Aslı Aydemir Aytaç ile Profesyonel koçluğun bilinmeyenleri...

asli-aydemir-aytac-ile-profesyonel-koclugun-bilinmeyenleri Sola Unitas Akademi’den Aslı Aydemir Aytaç, son yıllarda daha fazla önem kazanan koçluk ile ilgili bilgi verdi.

Anıl Durmuş ÇIKMAZ SOKAK'DA!

anil-durmus-cikmaz-sokakda Birbiri ardına yayımladığı Unutamadım Adını, Hastayım Sana, Gururum Yerde Kalmaz, Bu Aşk Değil teklileriyle dijital mecralarda yüksek izleme dinleme oranları yakalayan Anıl Durmuş, bu kez 'Çıkmaz Sokak'

HÜZÜN SOKAĞI SOSYAL MEDYAYI SALLIYOR!!!

huzun-sokagi-sosyal-medyayi-salliyor Anadolu Rock Sanatçısı Mehmet Ali Babar’ın bir süre önce piyasaya çıkardığı’Hüzün Sokağı’ isimli klip şarkısı Sosyal medyada ve dijital platformlarda rekora koşuyor.

TEOMAN KONSERLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...

teoman-konserleri-tum-hiziyla-devam-ediyor Büyük organizasyona öncülük eden Kınay Production ve Uğur Bayhan’dan müzik severlere büyük bir organizasyon daha!

YÜZDE YÜZ YERLİ GELİNLİK DEFİLESİ!

yuzde-yuz-yerli-gelinlik-defilesi Modacı Pınar Bent’in “yüzde yüz yerli ve milli Gelinlik 2019 “ adlı koleksiyonu birçok ünlünün katılımıyla Şişli Grand Cevahir Hotelde tanıtıldı.

MOON WORKSHOP YILIN EN İYİ DİJİTAL REKLAM AJANSI ÖDÜLÜNÜ ALARAK ANTALYA’YI GURURLANDIRDI!

moon-workshop-yilin-en-iyi-dijital-reklam-ajansi-odulunu-alarak-antalyayi-gururlandirdi Her yıl sanatçıların ödül aldığı Antalya Şehrine, Yılın En İyi Dijital Reklam Ajansı Ödülü Moon Workshop ile geldi. Moon Workshop Ceo’su Murat Barçın, Ödülü Tuğba Özay’dan aldıktan sonra bu

TİYATRODA ŞENLİĞİ BAŞLIYOR...

tiyatroda-senligi-basliyor Sarıyer Belediye Tiyatrosunun düzenlediği Sarıyer TiyatrOda Şenliği, 8. kez sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

2020’de her sanatçının kendine ait Radyosu ve TV kanalı olacak.

2020de-her-sanatcinin-kendine-ait-radyosu-ve-tv-kanali-olacak Avrupalı otoritelerin efsanevi İtalyan tenor Enrico CARUSO’ya taht adayı olarak gösterdiği sanatçı Can PULAT, “2020’de her sanatçının kendine ait radyosu ve TV kanalı olacak” dedi.

Güneş Cyrina Özek: YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

gunes-cyrina-ozek-yeni-bir-yildiz-doguyor Güneş Cyrina Özek: "Ben sadece karakteri canlandırmıyorum, yazılan o karakter oluyorum"

PLAY CAST AJANS SEKTÖRE YENİ YÜZLER KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

play-cast-ajans-sektore-yeni-yuzler-kazandirmaya-devam-ediyor Sektörde ikinci yılını geride bırakan Play Cast Ajans, Dizi ve Sinema filmlerine yeni yüzler kazandırmaya devam ediyor.

Ada Menajerlik Dikkat çekmeye devam ediyor

ada-menajerlik-dikkat-cekmeye-devam-ediyor Sektörde yeni olmasına rağmen Dizi, Sinema, Klip, Reklam ve Modellik alanında sayısız başarıya imza atan Ada Menajerlik yaptığı işler ile dikkat çekiyor.

GENÇ YAPIMCIDAN İLK KİTAP, İLK HEYECAN

genc-yapimcidan-ilk-kitap-ilk-heyecan Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren ünlü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ilk kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.

ÖZGE ÖZCAN İDDİALI GELİYOR

ozge-ozcan-iddiali-geliyor Büyülü güzelliğiyle nefes kesen Özge Özcan yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

ELİF RAHVANCI’DAN SİNEMAYA GÜZEL BİR DOKUNUŞ

elif-rahvancidan-sinemaya-guzel-bir-dokunus Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren Elif Rahvancı, yakında güzel bir sinema filmiyle sevenlerine merhaba diyecek.

TEMEL İLE DURSUN İSTANBUL’DA FİLMİ, DİZİ Mİ OLUYOR

temel-ile-dursun-istanbulda-filmi-dizi-mi-oluyor Wilma Elles’in başrolünü üstlendiği Temel ile Dursun İstanbul’da isimli sinema filmi aldığı reytinglerle yapımcısının yüzünü güldürdü.

Ersin Korkut İddialı geliyor

ersin-korkut-iddiali-geliyor Parayı Bulduk filminin Başrol oyuncularından Ersin Korkut seyircilere seslendi!

IVANA SERT GÖNDERİLDİ, NUR TÜRKŞEN GETİRİLİYOR!

-ivana-sert-gonderildi-nur-turksen-getiriliyor GEÇTİĞİMİZ HAFTA IVANA SERT İLE NUR YERLİTAŞ’IN TV8 EKRANLARINDA YAYINLANAN İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMASINDA ETTİKLERİ KAVGA BİRİNİN SONUNU GETİRECEKTİ.

PARAYI BULDUK

parayi-bulduk Daha önce uzun yıllar birlikte görev yapan Ersin Korkut, Gülsüm Alkan ve Metin Keceçi bu kez yapımcılığını Taş Filmin üstlendiği “Parayı Bulduk” isimli sinema filminde bir araya geldiler.

KÜÇÜK YILDIZ NEHİR ÇAĞLA YAŞAR İLE ÇOK ÖZEL

kucuk-yildiz-nehir-cagla-yasar-ile-cok-ozel Daha çok çocuk filmleri yapılsın! Bunu bir çocuk oyuncu olarak değil, çocuk seyirci olarak istiyorum!

BASAD TİYATROSU OYUNCULARINDAN ANLAMLI JEST

basad-tiyatrosu-oyuncularindan-anlamli-jest Geçtiğimiz gün Altan Erbulak Sahnesinde oynanan “ARAYIŞ” isimli Tiyatro oyununun tüm gelirleri Ataköy Lions - E118 Engellileri için (Tekerlekli sandalye kampanyasına destek olmak için) bağışlandı.