WWW.MAGAZİNBULVARİ.COM HABERLERİ

Turkcell’in Yıldızlı Geceler konserleri bu yaza da damga vuracak.

turkcellin-yildizli-geceler-konserleri-bu-yaza-da-damga-vuracak Harbiye Açıkhava’da yıldızlar için geri sayım başladı...

ÜNLÜ SANATÇILAR ŞIKLIKLARIYLA GÖZ KAMAŞTIRDILAR

unlu-sanatcilar-sikliklariyla-goz-kamastirdilar Quality Of Magazine Dergisi tarafından bu yıl 10’ uncusu düzenlenen ‘Quality Ödül Töreni’ geçtiğimiz akşam Merit International Ana Sponsorluğunda, Portaxe Baltalimanı’nda gerçekleşti.

Ünlü sanatçı Özcan Deniz İDAŞ’ın yeni marka yüzü oldu

unlu-sanatci-ozcan-deniz-idasin-yeni-marka-yuzu-oldu Özcan Deniz, İDAŞ’ın ekranlardaki yeni yüzü oldu. İDAŞ, Özcan Deniz ile yeni bir kampanya yolculuğuna başlıyor.

BURAK KAYA “HOCAMI KAYBETTİM”

burak-kaya-hocami-kaybettim Türk sinemasının efsane ismi Eşref Kolçak geçtiğimiz gün uzun süre tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Pop Müziğin Yeni Sultanı: Caroline Yılmaz

pop-muzigin-yeni-sultani-caroline-yilmaz Düzenlemesini Ozan Doğulu’nun yaptığı Göster Göster adlı ilk şarkısı ile geniş kitleler ile kucaklaşmayı başaran Caroline Yılmaz, gördüğü büyük ilgi karşısında çok mutlu...

Ünlü isimler koşamayanlar için koştu

unlu-isimler-kosamayanlar-icin-kostu Ünlü sanatçılar; Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Ozan Doğulu ve Itır Esen koşamayanlar için koştu.

BİNLERCE İSTANBUL’LU

binlerce-istanbullu- İSTANBUL’UN EN DOĞAL FESTİVALİNİ 18 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ..

İpek Kızıltan

ipek-kiziltan Daha 11 yaşındayken hem kendinin, hemde çevresindekilerinin kıyafetlerini tasarlamaya başlayan İpek Kızıltan hiç pes etmeden tam 18 yıl sonra hayallerinin peşinden giderek hedefine ulaştı.

Aslı Aydemir Aytaç ile Profesyonel koçluğun bilinmeyenleri...

asli-aydemir-aytac-ile-profesyonel-koclugun-bilinmeyenleri Sola Unitas Akademi’den Aslı Aydemir Aytaç, son yıllarda daha fazla önem kazanan koçluk ile ilgili bilgi verdi.

Anıl Durmuş ÇIKMAZ SOKAK'DA!

anil-durmus-cikmaz-sokakda Birbiri ardına yayımladığı Unutamadım Adını, Hastayım Sana, Gururum Yerde Kalmaz, Bu Aşk Değil teklileriyle dijital mecralarda yüksek izleme dinleme oranları yakalayan Anıl Durmuş, bu kez 'Çıkmaz Sokak'

HÜZÜN SOKAĞI SOSYAL MEDYAYI SALLIYOR!!!

huzun-sokagi-sosyal-medyayi-salliyor Anadolu Rock Sanatçısı Mehmet Ali Babar’ın bir süre önce piyasaya çıkardığı’Hüzün Sokağı’ isimli klip şarkısı Sosyal medyada ve dijital platformlarda rekora koşuyor.

TEOMAN KONSERLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...

teoman-konserleri-tum-hiziyla-devam-ediyor Büyük organizasyona öncülük eden Kınay Production ve Uğur Bayhan’dan müzik severlere büyük bir organizasyon daha!

YÜZDE YÜZ YERLİ GELİNLİK DEFİLESİ!

yuzde-yuz-yerli-gelinlik-defilesi Modacı Pınar Bent’in “yüzde yüz yerli ve milli Gelinlik 2019 “ adlı koleksiyonu birçok ünlünün katılımıyla Şişli Grand Cevahir Hotelde tanıtıldı.

TİYATRODA ŞENLİĞİ BAŞLIYOR...

tiyatroda-senligi-basliyor Sarıyer Belediye Tiyatrosunun düzenlediği Sarıyer TiyatrOda Şenliği, 8. kez sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

2020’de her sanatçının kendine ait Radyosu ve TV kanalı olacak.

2020de-her-sanatcinin-kendine-ait-radyosu-ve-tv-kanali-olacak Avrupalı otoritelerin efsanevi İtalyan tenor Enrico CARUSO’ya taht adayı olarak gösterdiği sanatçı Can PULAT, “2020’de her sanatçının kendine ait radyosu ve TV kanalı olacak” dedi.

Güneş Cyrina Özek: YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

gunes-cyrina-ozek-yeni-bir-yildiz-doguyor Güneş Cyrina Özek: "Ben sadece karakteri canlandırmıyorum, yazılan o karakter oluyorum"

PLAY CAST AJANS SEKTÖRE YENİ YÜZLER KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

play-cast-ajans-sektore-yeni-yuzler-kazandirmaya-devam-ediyor Sektörde ikinci yılını geride bırakan Play Cast Ajans, Dizi ve Sinema filmlerine yeni yüzler kazandırmaya devam ediyor.

Ada Menajerlik Dikkat çekmeye devam ediyor

ada-menajerlik-dikkat-cekmeye-devam-ediyor Sektörde yeni olmasına rağmen Dizi, Sinema, Klip, Reklam ve Modellik alanında sayısız başarıya imza atan Ada Menajerlik yaptığı işler ile dikkat çekiyor.

GENÇ YAPIMCIDAN İLK KİTAP, İLK HEYECAN

genc-yapimcidan-ilk-kitap-ilk-heyecan Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren ünlü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ilk kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.

ÖZGE ÖZCAN İDDİALI GELİYOR

ozge-ozcan-iddiali-geliyor Büyülü güzelliğiyle nefes kesen Özge Özcan yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.