GENÇ YAPIMCIDAN İLK KİTAP, İLK HEYECAN

genc-yapimcidan-ilk-kitap-ilk-heyecan

Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren ünlü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ilk kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.
21 Aralık 2018 Cuma 20:09

 Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren İhsan Taş, Lösemi hastası bir çocuğun hayat hikayesini işlediği ilk kitabını bitirmek için gün sayıyor. Uzun süredir üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı kitabının tüm gelirlerini lösemili çocukların tedavisi için bağışlayacağını belirten başarılı yapımcı yine örnek bir davranış sergiledi.

Şu ana kadar birçok film senaryosu yazan İhsan Taş “Kitap yazmak çok farklı bir duygu, onun için çok heyecanlıyım. Her cümlesini bile defalarca dikkatle okuyarak tekrar gözden geçiriyorum. Kitabım bittiğinde, inanıyorum ki yüz binlerce genç yüreklere umut olacak.

Sosyal sorumluluk projelerinin önemine de vurgu yapan İhsan Taş “Bu tür sosyal sorumluluk gerektiren projelerde bir sanatçı olarak halkımıza öncülük etmeliyiz” dedi.

Kitabından yola çıkarak, önümüzdeki aylarda Bir Dede ile Lösemi hastası torunun hikayesini konu alan birde sinema filmi çekeceğini belirten başarılı yapımcı yaklaşık 3 yıldır projenin üzerinde çalıştığını ve her şeyin mükemmel olması için en ince ayrıntısına kadar bile dikkat ettiğini söyledi.

İhsan Taş yakın bir zamanda hem Kitabın, hemde filmin ismini tüm ekibin hazır bulunacağı bir Basın Gecesiyle bildireceğini ifade etti.

Haber okunma sayısı: 1440Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER