SİNEMA HABERLERİ

MERAKLA BEKLENEN “GÜLLER ÜLKESİ: DAMASCENA” FİLMİ VİZYONA GİRDİ

merakla-beklenen-guller-ulkesi-damascena-filmi-vizyona-girdi Federal Film Akademi kurucusu Yapımcı Kadir Özübek'in Bulgaristan'dan getirdiği “Güller Ülkesi: Damascena” filmi 31 Ocak'ta vizyonda!

Pop müziğin genç ismi Başak Çalık'tan ikinci single

pop-muzigin-genc-ismi-basak-caliktan-ikinci-single 16 yaşındaki pop müziğin genç ismi Başak Çalık, "No No No" adlı ikinci single çalışmasını çıkardı...

Sinemanın Kral ve Kraliçesi aranıyor

sinemanin-kral-ve-kralicesi-araniyor-- Tamer Karadağlı başkanlığındaki “4.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nın jürisi Almanya’da yeni kral ve kraliçe için elemelerde seçme yaptı.

Mahsusa Filminin Oyuncuları Silah Kullanma Eğitimi Aldılar

mahsusa-filminin-oyunculari-silah-kullanma-egitimi-aldilar Teşkîlât-ı Mahsûsa’nın konu edildiği 'Mahsusa' filminde, Fransız kız ile Osmanlı ajanının aşkı beyaz perdede hayat buluyor.

SİNEMA TURU LOGOSUNU YENİLEDİ

sinema-turu-logosunu-yeniledi 2013 yılında yayın hayatına başlayan “Sinema Turu” logosunu yeniledi.

TÜRK SİNEMASININ YAŞAYAN EFSANESİ CÜNEYT ARKIN’DAN 40. YIL POZU

turk-sinemasinin-yasayan-efsanesi-cuneyt-arkindan-40-yil-pozu Türk sinemasının yaşayan efsane isimlerinden Cüneyt Arkın İnstagram hesabından 40 yıl önceki ve 40 yıl sonraki fotoğrafını sevenleriyle paylaştı.

TÜRK SİNEMASININ YAŞAYAN EFSANESİ CÜNEYT ARKIN’DAN 40. YIL POZU

turk-sinemasinin-yasayan-efsanesi-cuneyt-arkindan-40-yil-pozu Türk sinemasının yaşayan efsane isimlerinden Cüneyt Arkın İnstagram hesabından 40 yıl önceki ve 40 yıl sonraki fotoğrafını sevenleriyle paylaştı.

HALE SOYGAZİ... “TİYATRO HAFTASINI DEĞERLENDİRECEĞİM”

hale-soygazi-tiyatro-haftasini-degerlendirecegim Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen güzel oyuncu Hale Soygazi mağazaları dolaşıp bol bol alışveriş yaptı.

AMAN REİS DUYMASIN 13 ARALIK'TA VİZYONA GİRİYOR

aman-reis-duymasin-13-aralikta-vizyona-giriyor VİZYON İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

ENBU MENAJERLİK FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

enbu-menajerlik-fark-yaratmaya-devam-ediyor Sektörde yeni olmasına rağmen Dizi, Sinema, Klip, Reklam ve Modellik alanında bir çok başarıya imza atan “Enbu Menajerlik” oyuncu olmak isteyenlerin ilk uğrak adresi haline gelmeyi başardı.

HAYALLERİNİZİ ENBU MENAJERLİK İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ

hayallerinizi-enbu-menajerlik-ile-gerceklestirebilirsiniz Sektörde yeni olmasına rağmen Dizi, Sinema, Klip, Reklam ve Modellik alanında bir çok başarıya imza atan “Enbu Menajerlik” oyuncu olmak isteyenlerin ilk uğrak adresi haline gelmeyi başardı.

Çağla Erdimen Başrolde

cagla-erdimen-basrolde 2019 Yılında Aydın üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Çağla Erdimen illk deneyimini başrol olarak gerçekleştirdi.

Güller Ülkesi: Damascena Vizyon İçin Geri Sayıma Başladı

guller-ulkesi-damascena-vizyon-icin-geri-sayima-basladi Federal Film Akademi – Kadir Özübek tarafından Bulgaristan’dan Türkiye’ye getirilen ve 31 Ocak’ta vizyona girmeyi bekleyen Güller Ülkesi: Damascena filmi geri sayıma başladı.

Nazan Kesal Hırvatistan medyasının gündeminde

nazan-kesal-hirvatistan-medyasinin-gundeminde Oynadığı her rolün hakkını vererek, canlandırdığı birbirinden farklı karakterler ile seyirciyi ekran karşısına kilitleyen ünlü Sanatçı Nazan Kesal, Hırvatistan medyasının da gündeminde...

Cem Yılmaz Akasya Avm’de sevenleriyle buluşuyor

cem-yilmaz-akasya-avmde-sevenleriyle-bulusuyor Yaptığı filmleri büyük beğeni toplayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni film serisinin ilki Karakomik Filmler’i vizyona girdiği gün Akasya misafirleri ile saat 20:30’da buluşacak.

EMRAH DOĞAN İLE ÇOK ÖZEL

emrah-dogan-ile-cok-ozel Türk sinemasının genç ve başarılı oyuncularından Emrah Doğan ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Zeynep Eronat tiyatrodaki tecrübesini gençlere aktarmaya hazırlanıyor

zeynep-eronat-tiyatrodaki-tecrubesini-genclere-aktarmaya-hazirlaniyor Tiyatronun ve sinemanın usta ismi Zeynep Eronat, tiyatro sanatındaki birikimini gençlere aktarmaya hazırlanıyor.

Usta oyuncu Zeynep Eronat tecrübelerini gençlerle paylaşıyor.

usta-oyuncu-zeynep-eronat-tecrubelerini-genclerle-paylasiyor Tiyatronun ve sinemanın usta ismi Zeynep Eronat, tiyatro sanatındaki birikimini gençlere aktarmaya hazırlanıyor.

BETÜL KASIMOĞLU MODELLİĞE VE OYUNCULUĞA YENİDEN DÖNÜŞ YAPTI

betul-kasimoglu-modellige-ve-oyunculuga-yeniden-donus-yapti Daha önce Kuzey Güney, Çılgın Dershane ve Hanımın Çiftliği başta olmak üzere bir çok Dizi ve sinema filmlerinde yer alan güzel oyuncu Betül Kasımoğlu yıllar sonra yeniden modelliğe ve oyunculuğa

ENDER TURAN YENİ FİLMİYLE İDDİALI GELİYOR

ender-turan-yeni-filmiyle-iddiali-geliyor Daha önce Kaçış 1950, Behzat Ç, Beni Affet ve Deniz Yıldızı gibi projelerdeki başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Ender Turan, çok yakında çekimlerine başlanacak olan yepyeni bir sinema

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL