DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA BİR TÜRK

dunyanin-en-iyileri-arasinda-bir-turk

Op.Dr. Bülent Cihantimur Dünyanın En İyi 50 Plastik Cerrahı Arasında
27 Aralık 2014 Cumartesi 12:42

3rd World Plastic Surgery Congress’e özel davetli olarak katılacak olan Op. Dr. Bülent Cihantimur, ilgi çeken ve geleceğin cerrahi uygulamaları olarak görülen tekniklerini anlatacak.

30 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında Monaco’da düzenlenecek olan “3rd World Plastic Surgery Congress- 3. Dünya Plastik Cerrahi Kongresi”’ne ülkemizi temsilen Op. Dr. Bülent Cihantimur davet edildi.  Dünya’nın dört bir yanından gelen Plastik ve Estetik Cerrah’larının katılımı ile gerçekleşecek olan ve Dünya’nın En İyi 50 Plastik ve Estetik Cerrahı’nın konuşmacı konuk olarak katılacağı kongrede, Dr. Cihantimur kendi geliştirdiği tekniklerle “Vajinal Gençleştirme” üzerine konuşma yapacak.

Özel konuşmacı olarak davet edildi

Yenilikçi, çağdaş ve ameliyatsız teknikleriyle ülkemizde olduğu kadar dünya çapında da ilgi odağı olan Op.Dr. Bülent Cihantimur, bu yıl 3.sünün düzenleneceği Dünya Plastik Cerrahi kongresine özel katılımcı ve konuşmacı olarak gidiyor. Geliştirdiği Örümcek Ağı Tekniği ve Cihantimur Yağ Transfer sistemiyle bugüne kadar pek çok tıbbi makaleye konu olan Cihantimur, tıp literatürüne giren tekniklerini bu sefer Genital Gençleştirme konusu içerisinde meslektaşlarına sunmaya hazırlanıyor. Birbirinden değerli, dünya çapında ses getirmiş uygulamalarıyla Monaco’da buluşacak olan estetik cerrahlara ve diğer kongre katılımcılarına konuşma yapacak olan Dr. Cihantimur, aralarında liposuctionın babası kabul edilen Prof. Yves Gérard Illouz ve plastik cerrahinin babası sayılan Prof. İvo Pitanguy ‘a da özel bir toplantı sunumu yapacak.

Kongrenin parlayan yıldızı

Geçtiğimiz senelerde konusunda dünya çapında oldukça fazla ses getiren kongre, bu sene de akademik bilgi ve pratik uygulamaların başarıyla birleştirildiği ve hayata geçirildiği cerrahi yöntemleri konuşacak. En başta bilgi alışverişi ve gelecek için en umut verici teknikleri öğrenmek amacıyla planlanan kongrenin, parlayan yıldızı olarak görülen Op. Dr. Bülent Cihantimur, gururumuz olmaya devam ediyor.


İHSAN TAŞ / MAGAZİN BULVARI


Haber okunma sayısı: 1397

PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ