OYUNCU HABERLERİ

Sevil Uyar'ın Gelinlik Heyecanı

sevil-uyarin-gelinlik-heyecani Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Fashion and Music show renkli görüntülere sahne oldu.

SESİL BEYAZKILINÇ BOMBA GİBİ DÖNÜYOR

sesil-beyazkilinc-bomba-gibi-donuyor Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Sesil Beyazkılınç çok yakında yeni projesiyle setlere bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

SESİL BEYAZKILINÇ İDDİALI GELİYOR

sesil-beyazkilinc-iddiali-geliyor Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Sesil Beyazkılınç çok yakında yeni projesiyle setlere bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

Zeynep Eronat’tan örnek davranış

zeynep-eronattan-ornek-davranis Sevilen oyuncu Zeynep Eronat, tiyatro sanatındaki birikimini gençlere aktarmaya hazırlanıyor.

Genç oyuncu Emrah Doğan ile çok özel

genc-oyuncu-emrah-dogan-ile-cok-ozel Genç oyuncu Emrah Doğan ile sinema tadında bir röportaj gerçekleştirdik...

BETÜL KASIMOĞLU PARİS YOLCUSU

betul-kasimoglu-paris-yolcusu Çekimler için Kıbrıs’ta bulunan güzel model ve oyuncu Betül Kasımoğlu Paris’ten teklif aldığını açıkladı.

USTA OYUNCU YÜCEL ERTEN’E KIBRIS’TA SÜRPRİZ KUTLAMA

usta-oyuncu-yucel-ertene-kibrista-surpriz-kutlama Müstakbel Damat filmi için Kıbrıs’ta bulunan usta oyuncu Yücel Erten’e menajeri Müge Ulusoy, sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.

Başarılı oyuncu Aslı Enver Mekanın Sahibi’ni açıkladı

basarili-oyuncu-asli-enver-mekanin-sahibini-acikladi Güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken DeFacto’nun reklam yüzü güzel oyuncu Aslı Enver, yeni sezon koleksiyon filmi için kamera karşına geçti.

Usta oyuncu Cem Yılmaz Akasya’da sevenleri ile buluştu

usta-oyuncu-cem-yilmaz-akasyada-sevenleri-ile-bulustu Yeni film serisinin ilki Karakomik Filmler’in vizyona gün film ekibiyle birlikte Akasya misafirleri ile buluşan ünlü komedyen Cem Yılmaz, Akasya’da Toplum Gönüllüleri Vakfı’na da destek de verdi.

Nazan Kesal Hırvatistan medyasının gündeminde

nazan-kesal-hirvatistan-medyasinin-gundeminde Oynadığı her rolün hakkını vererek, canlandırdığı birbirinden farklı karakterler ile seyirciyi ekran karşısına kilitleyen ünlü Sanatçı Nazan Kesal, Hırvatistan medyasının da gündeminde...

Ünlü oyuncuya sahneden veda ettiler

unlu-oyuncuya-sahneden-veda-ettiler Başarılı tiyatrocular çok anlamlı bir davranış sergiledi..

Zeynep Eronat tiyatrodaki tecrübesini gençlere aktarmaya hazırlanıyor

zeynep-eronat-tiyatrodaki-tecrubesini-genclere-aktarmaya-hazirlaniyor Tiyatronun ve sinemanın usta ismi Zeynep Eronat, tiyatro sanatındaki birikimini gençlere aktarmaya hazırlanıyor.

EMRAH DOĞAN YILMAZ GÜNEY’İN İZİNDE

emrah-dogan-yilmaz-guneyin-izinde Yakışıklı oyuncu Emrah Doğan çok yakında yepyeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Usta oyuncu Zeynep Eronat tecrübelerini gençlerle paylaşıyor.

usta-oyuncu-zeynep-eronat-tecrubelerini-genclerle-paylasiyor Tiyatronun ve sinemanın usta ismi Zeynep Eronat, tiyatro sanatındaki birikimini gençlere aktarmaya hazırlanıyor.

EMRAH DOĞAN “2020 BENİM YILIM OLACAK”

emrah-dogan-2020-benim-yilim-olacak Genç oyuncu Emrah Doğan çok yakında yepyeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Zeynep Elçin iddialı geliyor

zeynep-elcin-iddiali-geliyor Atv de yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde oynayan Zeynep Elçin oyunculuğu ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Oyunculukta Parlayan Yıldız

oyunculukta-parlayan-yildiz- Atv de yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde oynayan Zeynep Elçin oyunculuğu ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Başarılı oyuncu Balca Aydoğdu doğum gününü kutluyor

basarili-oyuncu-balca-aydogdu-dogum-gununu-kutluyor Çiğdem Tunç Tiyatrosu'ndaki oyunlarda oyunculuğunu konuşturan Balca Aydoğdu bugün doğum gününü kutluyor.

SENA KÖKEN

sena-koken 2018 yüz güzeli Sena Köken yakında yepyeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

SENA KÖKEN YENİ PROJESİNE HAZIRLANIYOR

sena-koken-yeni-projesine-hazirlaniyor 2018 yüz güzeli Sena Köken yakında yep yeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.