İŞ ADAMI NURETTİN ŞENOL’DAN SİNEMAYA BÜYÜK JEST

is-adami-nurettin-senoldan-sinemaya-buyuk-jest

NŞ. Asal inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Samsunlu iş Adamı Aynı zamanda Bursam Bursalılar Derneği Başkanı Nurettin Şenol Ruka Film'in yakında çekimlerine başlayacağı “Esaret” isimli sinema filmine sonuna kadar destek olacağını açıkladı.
29 Eylül 2017 Cuma 19:56Aynı zamanda kendi doğmuş olduğu topraklarla ilgili bir projeyi de Ruka Film ile yapacağını  dile getirdi
.

İş Adamı Nurettin Şenol bu tarz kültür projeler Ülkemiz için çok önemli ve böyle projelere sonuna kadar destek verilmesi gerektiğini söyledi.


Ulus Medya Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ulus ise “Hem “Esaret” isimli sinema filmi hem de bu tarz toplumunuzu yakından ilgilendiren projelere elimizden geldiği kadarıyla destek vermeye çalışacağız” dedi.


Ruka Film'in ortağı olan Burak Kaya iş adamı Nurettin Şenol ve Ulus Medya Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ulus'a desteklerini açıkladığı için teşekkürlerini bildirdi.


Değerlerimizi anlatan bu tarz milli projelere tüm iş adamlarının destek vermesi gerektiğini söyleyen Şaban Ulus Erzurumlu iş Adamlarına çağrıda bulunduEsaret isimli sinema filmi 1917 Erzurum olaylarını ele alan bir sinema filmidir” diye konuşan Şaban Ulus “Bu projeye Türkiye'nin sahip çıkacağına gönülden inanıyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.


Haber okunma sayısı: 1085Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ