BATIKÖY ROTARY KULÜBÜ FARKIYLA YİNE KENDİNDEN SÖZ ETTİRMEYİ BAŞARDI

batikoy-rotary-kulubu-farkiyla-yine-kendinden-soz-ettirmeyi-basardi

Batıköy Rotary Kulübü olarak Film çekiminden dönen Başkan Rtn.Defne Yalnız'ın toplantıyı açması ile başladı.
13 Ekim 2016 Perşembe 03:24

 12 Ekimdeki Rot eşler yemeğinin onur ve konuşmacı konuğu olan Başkan Rtn. Defne Yalnız ile biriken gündemle 1.Uluslararası Genç şiir Festivalinin bir gününe ev sahipliği yapma kararının yanı sıra 9.Uluslararası Rofife kısa Film Festivaline 7 jüri üyesi gönderme ve bir kısa film ile yarışmaya katılma kararlarını alarak My Rotary ve UR.ye yapılan insert gereği bu yıl kulübe 40 yaş altı iki nitelikli üye kazandırma taahhüdü ile döneminin ilk 4. ayında gerçekleştirerek 30 yaşındaki Çene cerrahisi uzmanı Flora Ağız ve Diş poliklinikleri hastane zincirlerinin sahibi Neşe Kahraman ile 37 yaşındaki Tiyatro Yönetmeni ve Hafıza teknikleri eğitmeni Hakan Aysel'in dönem rozetlerini Rotary ailesi içinde takıldı. 

Hakan Aysel tarafından verilen hafıza teknikleri eğitimi ile hafıza güçlendirme, unutkanlığı unutturma, isim ve soy isim hatırlama gibi başlıklar adı altında etkili bir eğitim verildi...

 

Haftaya YÜAK (Yeni Üye Adaptasyon Kampı) Kuşadası'nda olacaklarını açıkladılar. Haftanın en şık üyesi ünlü modacımız Arzu Yetiş Kocatepe tarafından Başkan Defne Yalnız seçildi.


Haber okunma sayısı: 1082

PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Fenerbahçe - Bursaspor maçı ne olur ?

Fenerbahçe - Bursaspor maçı ne olur ?

Ankete Katıl Sonuçlar