MAGAZİN

TAŞ FİLM EKİBİNDEN ZÜLKEF YEŞİLBAHÇE'YE TEŞEKKÜR

tas-film-ekibinden-zulkef-yesilbahceye-tesekkur Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Kent Gazetesinin yazarı Zülkef Yeşilbahçe Daha önceden yazdığı "Ata Topraklarından Ana Vatana Anılar" isimli kitabı

KAÇIŞ 1950 BİTTİ

kacis-1950-bitti Taş Film' in ilk projesi olan "Kaçış 1950" isimli sinema filminin çekimleri geçtiğimiz gün bitti.

SEVİLAY CEYHAN ÇOK İDDİALI GELİYOR .

sevilay-ceyhan-cok-iddiali-geliyor- Bir çok diziden teklif alan ve güzelliğiyle insanları büyüleyen Sevilay Ceyhan cok iddialı geliyor.

KAÇIŞ 1950 - TAŞ FİLM

kacis-1950---tas-film TAŞ FİLM'İN İLK PROJESİ "KAÇIŞ 1950" GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR....

ŞOK! HANGİ ESKİ MEDYA PATRONU YURTDIŞINA KAÇTI İDDİASI? ÖZEL HABER

sok-hangi-eski-medya-patronu-yurtdisina-kacti-iddiasi-ozel-haber Eski medya patronunun çalışanların parasını vermeden İngiltere'ye kaçtı iddiası..

MEHMET ERDEM VE MODEL’DEN 50 KİŞİYE KONSER!

mehmet-erdem-ve-modelden-50-kisiye-konser Bu yıl ki kayak turizmin cenneti Palandöken’de önceki gece Opel Mokka Snow Motion Fest kapsamında Model grubu ile Mehmet Erdem konseri vardı.

Libya'daki Türk firmalarına müjde

libyadaki-turk-firmalarina-mujde Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Libya'da faaliyette bulunan Türk firmalarının, Libya makamlarına vermeleri gereken beyannamelerinin süresinin 2012 yılı sonuna kadar ertelendiğini bildirdi.

Sony 10 bin kişiyi çıkarıyor

sony-10-bin-kisiyi-cikariyor Japon Sony, küresel işgücünden 10 bin kişiyi çıkaracak.

MÜSİAD'dan yeni teşvik paketine destek..

musiaddan-yeni-tesvik-paketine-destek Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan teşvik sistemine ilişkin, ''Yeni teşvik paketi isteklerimiz

Yeni teşvik sistemi açıklandı...

yeni-tesvik-sistemi-aciklandi Başbakan Erdoğan, yeni teşvik sistemini açıkladı. Yeni sistemle Türkiye 6 bölgeye ayrılacak; yatırımlara vergi, faiz ve prim desteği verilecek. Yatırımlar için yer tahsis edilecek.

Sultan İstanbul'a geliyor

sultan-istanbula-geliyor Dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere İstanbul'a geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ