MAGAZİN

MEHMET VANLIOĞLU kaçış 1950

mehmet-vanlioglu-kacis-1950 Bugüne kadar oynadığı Dizi ve Sinema filmlerindeki başarılı oyunculuğuyla isminden sıkça söz ettiren Türk sinemasının ve Tiyatronun usta ismi Mehmet Vanlıoğlu geçtiğimiz gün çekimleri biten "KAÇIŞ

TAŞ FİLM EKİBİNDEN ZÜLKEF YEŞİLBAHÇE'YE TEŞEKKÜR

tas-film-ekibinden-zulkef-yesilbahceye-tesekkur Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Kent Gazetesinin yazarı Zülkef Yeşilbahçe Daha önceden yazdığı "Ata Topraklarından Ana Vatana Anılar" isimli kitabı

KAÇIŞ 1950 BİTTİ

kacis-1950-bitti Taş Film' in ilk projesi olan "Kaçış 1950" isimli sinema filminin çekimleri geçtiğimiz gün bitti.

SEVİLAY CEYHAN ÇOK İDDİALI GELİYOR .

sevilay-ceyhan-cok-iddiali-geliyor- Bir çok diziden teklif alan ve güzelliğiyle insanları büyüleyen Sevilay Ceyhan cok iddialı geliyor.

KAÇIŞ 1950 - TAŞ FİLM

kacis-1950---tas-film TAŞ FİLM'İN İLK PROJESİ "KAÇIŞ 1950" GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR....

ŞOK! HANGİ ESKİ MEDYA PATRONU YURTDIŞINA KAÇTI İDDİASI? ÖZEL HABER

sok-hangi-eski-medya-patronu-yurtdisina-kacti-iddiasi-ozel-haber Eski medya patronunun çalışanların parasını vermeden İngiltere'ye kaçtı iddiası..

MEHMET ERDEM VE MODEL’DEN 50 KİŞİYE KONSER!

mehmet-erdem-ve-modelden-50-kisiye-konser Bu yıl ki kayak turizmin cenneti Palandöken’de önceki gece Opel Mokka Snow Motion Fest kapsamında Model grubu ile Mehmet Erdem konseri vardı.

Libya'daki Türk firmalarına müjde

libyadaki-turk-firmalarina-mujde Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Libya'da faaliyette bulunan Türk firmalarının, Libya makamlarına vermeleri gereken beyannamelerinin süresinin 2012 yılı sonuna kadar ertelendiğini bildirdi.

Sony 10 bin kişiyi çıkarıyor

sony-10-bin-kisiyi-cikariyor Japon Sony, küresel işgücünden 10 bin kişiyi çıkaracak.

MÜSİAD'dan yeni teşvik paketine destek..

musiaddan-yeni-tesvik-paketine-destek Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan teşvik sistemine ilişkin, ''Yeni teşvik paketi isteklerimiz

Yeni teşvik sistemi açıklandı...

yeni-tesvik-sistemi-aciklandi Başbakan Erdoğan, yeni teşvik sistemini açıkladı. Yeni sistemle Türkiye 6 bölgeye ayrılacak; yatırımlara vergi, faiz ve prim desteği verilecek. Yatırımlar için yer tahsis edilecek.

Sultan İstanbul'a geliyor

sultan-istanbula-geliyor Dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere İstanbul'a geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ