DİLEK ULUER YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

dilek-uluer-yukselmeye-devam-ediyor

Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren başarılı tiyatro oyuncusu Dilek Uluer ilk sinema filmi “Parayı Bulduk” filminin çekimlerini tamamlandı.
31 Ocak 2017 Salı 13:51

 İlk filminde Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Hakan Salli, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi usta oyuncularla kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Dilek Uluer, sette sergilediği başarılı performansıyla filmin yönetmeni İhsan Taş’tan tam not aldı.


Daha önce ekranda takip ettiği oyuncularla aynı projede yer aldığı için oldukça mutlu olan başarılı oyuncu ilk filminde ajans sahibi Tuğba karakterini başarıyla canlandırdı.


Eğitimine (BASAD) Bakırköylü Sanatçılar Derneğinde start veren Dilek Uluer 2015 senesinden bugüne kadar ve hâlen Craft oyunculuk Atölyesinde devam etmektedir. Hayallerinin peşinden giden, oyunculuğu ve canlandıracağı karakterlerle bir bütün olmayı hedefleyen Dilek Uluer yakında adından oldukça söz ettireceğe benziyor.


Haber okunma sayısı: 1175

PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ