IVANA SERT GÖNDERİLDİ, NUR TÜRKŞEN GETİRİLİYOR!

-ivana-sert-gonderildi-nur-turksen-getiriliyor

GEÇTİĞİMİZ HAFTA IVANA SERT İLE NUR YERLİTAŞ’IN TV8 EKRANLARINDA YAYINLANAN İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMASINDA ETTİKLERİ KAVGA BİRİNİN SONUNU GETİRECEKTİ.
10 Mart 2017 Cuma 22:44

Geçtiğimiz hafta Ivana Sert ile Nur Yerlitaş’ın Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında ettikleri kavga birinin sonunu getirecekti.

 

Bir haftadır yapım firması Production House’ın, 2 isim üzerinde ‘kiminle devam edelim’ çalışması nihayete erdi ve şirket Nur Yerlitaş’la devam kararı aldı. Ivana Sert’le yolların ayrıldığı güzel yorumcuya bildirildi.

 İkilinin daha önce de pek çok kez kavga ettiği biliniyor.

 

NE OLMUŞTU?

Ivana Sert, “Nur o kafanı bir günlüğüne bana versene” dedi. Nur Yerlitaş’ın cevabı ise ortamın gerilmesine sebep oldu: “Vereyim, ama nasıl kullanacaksın bilemem. Ya beynime alışırsan! Sen 90-60-90’la kazanıyorsun. Senin kafanla benim kafa arasında fark var.”

Ivana bunun üzerine ise ünlü modacıya şu cevabı verdi: “Keşke bir gün ‘akıllı ve güzelsin’ desen.” Nur Yerlitaş ise “Ivana öyle akıllı kadın ki evden cüzdanını bile getirmez”

 

IVANA SERT’İN YERİNE KİM GELECEK?

 

Kulislerde konuşulan bir diğer iddia ise Ivana Sert’in yerine, kıyafetleriyle tarz yaratan senarist ve yazar Nur Türkşen’in getirileceği…

Bir moda programı hazırlığında olduğu bilinen Türkşen ise Sert’in yerine programda olmayı kabul edecek mi?


Haber okunma sayısı: 776

PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ