Zeynep Eronat tiyatrodaki tecrübesini gençlere aktarmaya hazırlanıyor

zeynep-eronat-tiyatrodaki-tecrubesini-genclere-aktarmaya-hazirlaniyor

Tiyatronun ve sinemanın usta ismi Zeynep Eronat, tiyatro sanatındaki birikimini gençlere aktarmaya hazırlanıyor.
05 Ekim 2019 Cumartesi 15:41

 Bu zamana kadar Türk sinemasının pek çok prestijli filminde rol almış, tiyatro oyunlarıyla binlerce sanatsevere ulaşmış ve rol aldığı dizilerde nice farklı karaktere hayat vermiş olan usta tiyatro sanatçısı Zeynep Eronat, şimdi de deneyim ve tecrübelerini gençlerle paylaşıyor.

 

 

Tiyatro oyunu yönetecek

Usta tiyatro sanatçısı oyunculuk adına edindiği zengin deneyim ve birikimi ile bu kez tiyatro sahnelerine ışık olmaya hazırlanıyor. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde bir tiyatro oyunu yönetecek olan ünlü sanatçı, “SAKM’nin sımsıcak ailesinden bu teklif geldiğinde çok heyecanlandım, oyunculuk adına tüm bildiklerimi paylaşmak, anlatmak ve öğretmek için Ekim ayında orada olacağım” mesajını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.



 

Tiyatro sanatçısı Zeynep Eronat, bu sanat dalına gönül verenlerle bir araya gelerek, bu kez de Türk sinema ve dizi sektörüne katılmak isteyen gençlerin yetişmesinde rol oynayacak.

 

Magazin Bulvarı ailesi olarak böyle değerli sanatçılarımızı bizde gönülden destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz...

 

 

KAYNAK: MAGAZİN BULVARI

    www.magazinbulvari.com

 


Haber okunma sayısı: 1250



Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL