Mahmut Görgen Gebze'de Havuz Partisindeydi

mahmut-gorgen-gebzede-havuz-partisindeydi

Esma Sultan Cafe & Restaurant işletmecilerinden Esma Toraman ile İbrahim Toraman yapmış oldukları açıklamalarda etkinliğin çok güzel geçtiğini ve etkinliğe katılan herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.
02 Temmuz 2019 Salı 13:41

Türkiye’de son zamanlardaki canlı performanslarıyla aranan bir isim haline gelen DJ Mahmut Görgen, 30 Haziran’da Esma Sultan Cafe & Restaurant sponsorluğuna Mercury City konaklarında düzenlenen Pool Party’de sahne aldı. 80s,90s, Türkçe ve yabancı şarkılarıyla site sakinlerine unutulmaz anlar yaşatan Mahmut Görgen yaklaşık olarak 11 senedir müzik yaşamına devam ediyor

Esma Sultan Cafe & Restaurant işletmecilerinden Esma Toraman ile İbrahim Toraman yapmış oldukları açıklamalarda etkinliğin çok güzel geçtiğini ve etkinliğe katılan herkese teşekkür ettiklerini belirttiler. Düzenlenen bu etkinlikte ünlü isimlerde Mahmut Görgen’i yalnız bırakmadı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Keçe Sanatçısı Gülay Bilge ile birlikte Oyuncu ve Yönetmen Emin Yaşar ile eşi Aylin Demirezen Yaşar etkinliğe katılan ünlü konuklar arasında yer aldılar. Ayrıca sahne arasında ise Ulaş kadir Çakan ve Ege Ekin Öztürk ufak bir gitar dinletisi sundular. 

Haber: Kamil Hızer

Haber okunma sayısı: 651

Haberin etiketleri:

mahmut görgen, esma sultan cafe, parti


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER