MAGAZİN

Masal Eren

masal-eren Genç oyuncu Masal Eren, yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

SİMGE TERTEMİZ: DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK...

simge-tertemiz-donusum-muhtesem-olacak Tescilli güzellerden Simge Tertemiz 1 yıl ara verdiği podyum ve Tv dünyasına geri dönüyor.

MUSTAFA SANDAL: MELİS’LE HAYIRLISI OLSUN...

mustafa-sandal-melisle-hayirlisi-olsun TRT Müzik’te yayınlanan “Müzik Dünyası”nda Sinan Güzel’in konuğu olan Mustafa Sandal samimi açıklamalarda bulundu.

MOON WORKSHOP YILIN EN İYİ DİJİTAL REKLAM AJANSI ÖDÜLÜNÜ ALARAK ANTALYA’YI GURURLANDIRDI!

moon-workshop-yilin-en-iyi-dijital-reklam-ajansi-odulunu-alarak-antalyayi-gururlandirdi Her yıl sanatçıların ödül aldığı Antalya Şehrine, Yılın En İyi Dijital Reklam Ajansı Ödülü Moon Workshop ile geldi. Moon Workshop Ceo’su Murat Barçın, Ödülü Tuğba Özay’dan aldıktan sonra bu

2020’de her sanatçının kendine ait Radyosu ve TV kanalı olacak.

2020de-her-sanatcinin-kendine-ait-radyosu-ve-tv-kanali-olacak Avrupalı otoritelerin efsanevi İtalyan tenor Enrico CARUSO’ya taht adayı olarak gösterdiği sanatçı Can PULAT, “2020’de her sanatçının kendine ait radyosu ve TV kanalı olacak” dedi.

Elin Can Vayiç'den Karadeniz rüzgarı

elin-can-vayicden-karadeniz-ruzgari Yeni yeteneklere ve alternatif müziğe yatırım yapmayı kendine misyon edinen WOVİE’den bu kez de Karadeniz Rüzgarı esiyor…

HANDE YENER’DEN OYUNCULARA

hande-yenerden-oyunculara HANDE YENER’DEN OYUNCULARA: SAMİMİYETSİZLER VE BU DÜNYADAN DEĞİLLERMİŞ GİBİ DAVRANIYORLAR!

NUR CENNET’İN YENİ ŞARKISI MÜZİK SEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNULDU

nur-cennetin-yeni-sarkisi-muzik-severlerin-begenisine-sunuldu- “Yıkılsın Dünya” şarkısıyla büyük çıkış yakalayan genç yıldız Nur Cennet, Ünüvar Production etiketi ile yeni single çalışmasını sevenlerine sunuyor.

MFÖ Sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor!

mfo-sevenlerine-surpriz-yapmaya-hazirlaniyor Büyük organizasyonlara öncülük eden Kınay Production ve Uğur Bayhan, MFÖ gibi Türkiye'nin sevilen sanatçılarını dinleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

MASAL EREN İDDİALI GELİYOR

masal-eren-iddiali-geliyor Büyülü güzelliğiyle nefes kesen genç oyuncu Masal Eren, yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Güneş Cyrina Özek: YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR

gunes-cyrina-ozek-yeni-bir-yildiz-doguyor Güneş Cyrina Özek: "Ben sadece karakteri canlandırmıyorum, yazılan o karakter oluyorum"

O GECE ONLAR YILDIZLAŞTI!

o-gece-onlar-yildizlasti SE-SAM’ın 32. yılı ve Türk Sineması’nın 104. yılı olması sebebiyle ‘Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar’ ödül töreni geçtiğimiz akşam Grand Pera'da gerçekleştirildi.

ÖZGE ÖZCAN İDDİALI GELİYOR

ozge-ozcan-iddiali-geliyor Büyülü güzelliğiyle nefes kesen Özge Özcan yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

PINAR DARCAN STARLIĞA GÖZ KIRPTI!

pinar-darcan-starliga-goz-kirpti Ünlü şarkıcı Pınar Darcan uzun süren suskunluğunu ‘Eğleniyor muyuz?’ şarkısıyla bozdu.

SELÇUK ABAY YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

selcuk-abay-yukselmeye-devam-ediyor Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren ünlü Rock yıldızı Selçuk Abay geçtiğimiz gün İhsan Taş ile birlikte Trt Radyo Haber’e katılarak sevenleriyle hasret

YILIN SON KOMEDİ FİLMİ “PARAYI BULDUK” VİZYONA GİRDİ

yilin-son-komedi-filmi-parayi-bulduk-vizyona-girdi Üç kuşak oyuncuların yer aldığı yılın son komedi filmi “Parayı Bulduk” 29 Aralık’ta sinemaseverlerle buluştu.

ERSİN KORKUT İLE ÇOK ÖZEL

ersin-korkut-ile-cok-ozel Çok Güzel Hareketler Bunlar’da sergilediği başarılı oyunculuğuyla şöhreti yakalayan ünlü komedyen Ersin Korkut ile 29 Aralık’ta vizyona girecek olan Parayı Bulduk filminden, 16 Aralık’ta Kanal D

Ersin Korkut İddialı geliyor

ersin-korkut-iddiali-geliyor Parayı Bulduk filminin Başrol oyuncularından Ersin Korkut seyircilere seslendi!

PARAYI BULDUK Özel Röportajı

parayi-bulduk-ozel-roportaji Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren İhsan Taş, son çektiği "Parayı Bulduk" isimli filmiyle yeniden gündemde...

ZAFER ALGÖZ VE CAN YILMAZ, ADİL YILDIRIM'A TAKILDI!

zafer-algoz-ve-can-yilmaz-adil-yildirima-takildi ‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’ kitabının yazarı Adil Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Antalya Kitap Fuarına katıldı.