MAGAZİN

GÜZEL SUNUCU GÜL GÖLGE OĞULLARI İLE BERABER

guzel-sunucu-gul-golge-ogullari-ile-beraber Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden birisi olan Gül Gölge, önceki gün oğulları ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

ÖZGE ULUSOY... GÜN BOYU ÇALIŞTIM, ŞİMDİ SIRA BENDE

ozge-ulusoy-gun-boyu-calistim-simdi-sira-bende Podyumların başarılı isimlerinden birisi olan Özge Ulusoy, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

EBRU YAŞAR... “AİLECE ALIŞVERİŞ”

ebru-yasar-ailece-alisveris Sahnelerin başarılı ismi Ebru Yaşar, önceki gün çocukları Hasan Poyraz ve Ebru Su ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

SEVCAN AVRUPAYI FETH ETTİ

sevcan-avrupayi-feth-etti Türk müziğinin son dönemdeki en başarılı kadın sanatçılarından Sevcan Orhan, Paris ve Stuttgart'ta peş peşe verdiği iki konserle binlerce müzikseveri coşturdu...

KALAMIŞ PAYSAGE’DA DÜETLER KONUŞTU

kalamis-paysageda-duetler-konustu Anadolu yakasında eğlence hafta içi de devam ediyor.

SEÇKİN PİRİLER “HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORUM”

seckin-piriler-hic-bir-sey-yapmiyorum Mankenliğin yanı sıra oyunculukta yapan Seçkin Piriler, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

DEMET AKALIN-EMİR ÇAĞ ADANUR “AKALIN'IN ALIŞVERİŞ STİLİ”

demet-akalin-emir-cag-adanur-akalinin-alisveris-stili- Son olarak çıkardığı "yekten" şarkısı ile adından söz ettiren ünlü sanatçı Demet Akalın, geride bıraktığımız gün kardeşi Emir Çağ Adanur ile birlikte İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

CEYDA DÜVENCİ-BÜLENT ŞAKRAK “BAŞ BAŞA ALIŞVERİŞ”

ceyda-duvenci-bulent-sakrak-bas-basa-alisveris- Güzel oyuncu Ceyda Düvenci geçtiğimiz gün eşi Bülent Şakrak ile İstinye Park'ta görüntülendi.

ARZUM ONAN HER ZAMAN Kİ GİBİ ZARİF VE GÜZEL

arzum-onan-her-zaman-ki-gibi-zarif-ve-guzel- Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülenen ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Arzum Onan her zaman olduğu gibi yine zarifliği ve doğal güzelliğiyle dikkat çekti.

GÜLBEN ERGEN... ÖNCE ALIŞVERİŞ SONRA KAHVE MOLASI

gulben-ergen-once-alisveris-sonra-kahve-molasi Güzel şarkıcı Gülben Ergen önceki gün İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

SİNEMA TURU LOGOSUNU YENİLEDİ

sinema-turu-logosunu-yeniledi 2013 yılında yayın hayatına başlayan “Sinema Turu” logosunu yeniledi.

SEZONUN İLK İSTANBUL SAHNESİNDE EVLİLİK TEKİFİ ALDI

sezonun-ilk-istanbul-sahnesinde-evlilik-tekifi-aldi Genç ve güzel müzisyen Cerem Onurluer İstanbul sahnelerine hızlı bir giriş yaptı...

Münür Yıldız Klip çekimi için 16 saat dans etti

munur-yildiz-klip-cekimi-icin-16-saat-dans-etti Münür Yıldız’ın yeni single’ı “Sen de Bizdensin”, Alla Record etiketiyle çıktı. Başarılı sanatçı, şarkının klibi için tam 16 saat boyunca dans etti...

Betül Demir Ulus Chin Chin'i Salladı

betul-demir-ulus-chin-chini-salladi İşletmeciliğini Ali Sayar'ın yaptığı Ulus Chin Chin'de önceki gece güzel şarkıcı Betül Demir sahne aldı.

SEDA SAYAN SEZEN AKSU ŞARKISI OKUYACAK

seda-sayan-sezen-aksu-sarkisi-okuyacak Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen Seda Sayan çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

EMİNE ÜN “EKRANLARI ÇOK ÖZLEDİM”

emine-un-ekranlari-cok-ozledim Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen güzel oyuncu Emine Ün oyunculuğu çok özlediğini söyledi.

KADİR İNANIR DOSTLARIYLA BULUŞTU

kadir-inanir-dostlariyla-bulustu Geçtiğimiz gün İstinye Park'ta görüntülenen Türk sinemasının gelmiş geçmiş en büyük aktörlerinden biri olan Kadir İnanır çıkışta aracına yürüdüğü sırada çok sayıda hayranının da

HALE SOYGAZİ... “TİYATRO HAFTASINI DEĞERLENDİRECEĞİM”

hale-soygazi-tiyatro-haftasini-degerlendirecegim Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen güzel oyuncu Hale Soygazi mağazaları dolaşıp bol bol alışveriş yaptı.

EBRU POLAT ORGANİZASYON FİRMASI KURDU

ebru-polat-organizasyon-firmasi-kurdu Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen güzel şarkıcı Ebru Polat şu sıralar yeni kurduğu organizasyon firması ile ilgilendiğini söyledi.

SELAMİ ŞAHİN HEDİYELİK ALIŞVERİŞ BAKTI

selami-sahin-hediyelik-alisveris-bakti Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen Selami Şahin yoğun konser temposundan arda kalan zaman da fırsat buldukça alışveriş yaptığını söyledi.