MAGAZİN HABERLERİ

GÜZEL SUNUCU GÜL GÖLGE OĞULLARI İLE BERABER

guzel-sunucu-gul-golge-ogullari-ile-beraber Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden birisi olan Gül Gölge, önceki gün oğulları ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

ÖZGE ULUSOY... GÜN BOYU ÇALIŞTIM, ŞİMDİ SIRA BENDE

ozge-ulusoy-gun-boyu-calistim-simdi-sira-bende Podyumların başarılı isimlerinden birisi olan Özge Ulusoy, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

EBRU YAŞAR... “AİLECE ALIŞVERİŞ”

ebru-yasar-ailece-alisveris Sahnelerin başarılı ismi Ebru Yaşar, önceki gün çocukları Hasan Poyraz ve Ebru Su ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

SEVCAN AVRUPAYI FETH ETTİ

sevcan-avrupayi-feth-etti Türk müziğinin son dönemdeki en başarılı kadın sanatçılarından Sevcan Orhan, Paris ve Stuttgart'ta peş peşe verdiği iki konserle binlerce müzikseveri coşturdu...

KALAMIŞ PAYSAGE’DA DÜETLER KONUŞTU

kalamis-paysageda-duetler-konustu Anadolu yakasında eğlence hafta içi de devam ediyor.

BAŞARILI OYUNCU EMRE TÖRÜN KADINA ŞİDDETE KARŞI PEDAL ÇEVİRDİ

basarili-oyuncu-emre-torun-kadina-siddete-karsi-pedal-cevirdi Müge Ulusoy Medya sanatçılarından Emre Törün, kadına karşı şiddetin son bulması amacıyla düzenlenen Turuncu Pedalşörler etkinliğine katıldı.

SEÇKİN PİRİLER “HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORUM”

seckin-piriler-hic-bir-sey-yapmiyorum Mankenliğin yanı sıra oyunculukta yapan Seçkin Piriler, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

HİLAL ALTINBİLEK “ALIŞVERİŞ SONRASI AKŞAM YEMEĞİ”

hilal-altinbilek-alisveris-sonrasi-aksam-yemegi Güzel oyuncu Hilal Altınbilek, önceki akşam Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.

CÜNEYT ARKIN’DAN 40. YIL ANISINA ÖZEL PAYLAŞIM

cuneyt-arkindan-40-yil-anisina-ozel-paylasim Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın İnstagram hesabından 40 yıl önceki ve 40 yıl sonraki fotoğrafını sevenleriyle paylaştı.

EBRU YAŞAR “EKSİKLER BİTMİYOR”

ebru-yasar-eksikler-bitmiyor Alev Alev coveri ile en çok dinlenenler listelerinin başında gelen başarılı sanatçı Ebru Yaşar önceki gün İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

DEMET AKALIN-EMİR ÇAĞ ADANUR “AKALIN'IN ALIŞVERİŞ STİLİ”

demet-akalin-emir-cag-adanur-akalinin-alisveris-stili- Son olarak çıkardığı "yekten" şarkısı ile adından söz ettiren ünlü sanatçı Demet Akalın, geride bıraktığımız gün kardeşi Emir Çağ Adanur ile birlikte İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

OKAN BAYÜLGEN HERKESİ ŞAŞIRTTI

okan-bayulgen-herkesi-sasirtti Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile Ocak ayında prömiyerini gerçekleştirecek merakla beklenen “Amadeus” oyun afişi için objektif önüne çıkan Okan Bayülgen,

CEYDA DÜVENCİ-BÜLENT ŞAKRAK “BAŞ BAŞA ALIŞVERİŞ”

ceyda-duvenci-bulent-sakrak-bas-basa-alisveris- Güzel oyuncu Ceyda Düvenci geçtiğimiz gün eşi Bülent Şakrak ile İstinye Park'ta görüntülendi.

MESUT YAR - FERDA YAR “UYUMLU ÇİFT”

mesut-yar---ferda-yar-uyumlu-cift Televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Mesut Yar, eşi Ferda Yar ile birlikte geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

ARZUM ONAN HER ZAMAN Kİ GİBİ ZARİF VE GÜZEL

arzum-onan-her-zaman-ki-gibi-zarif-ve-guzel- Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülenen ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Arzum Onan her zaman olduğu gibi yine zarifliği ve doğal güzelliğiyle dikkat çekti.

Kamuran Akkor torunuyla aynı sahnede

kamuran-akkor-torunuyla-ayni-sahnede Kamuran Akkor ile torunu tiyatro oyununda sahneye çıktı, oyunun şarkısına da klip çektiler…

GÜLBEN ERGEN... ÖNCE ALIŞVERİŞ SONRA KAHVE MOLASI

gulben-ergen-once-alisveris-sonra-kahve-molasi Güzel şarkıcı Gülben Ergen önceki gün İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

SERAY SEVER... SPOR SONRASI ALIŞVERİŞ

seray-sever-spor-sonrasi-alisveris- Güzel sunucu Seray Sever geçtiğimiz gün İstinye Park'ta görüntülendi.

SEZONUN İLK İSTANBUL SAHNESİNDE EVLİLİK TEKİFİ ALDI

sezonun-ilk-istanbul-sahnesinde-evlilik-tekifi-aldi Genç ve güzel müzisyen Cerem Onurluer İstanbul sahnelerine hızlı bir giriş yaptı...