MAGAZİN HABERLERİ

HAKAN AYSEL İLE 1 DERS 1 SES

hakan-aysel-ile-1-ders-1-ses ÖĞRENEREK BİR ÇOCUĞA SES OLMAK İSTER MİSİNİZ?

SENA KÖKEN

sena-koken 2018 yüz güzeli Sena Köken yakında yepyeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

1 DERS 1 SES

1-ders-1-ses ÖĞRENEREK BİR ÇOCUĞA SES OLMAK İSTER MİSİNİZ?

KRALİÇE ZİYNET SALİ

kralice-ziynet-sali Türkiye’nin ilk fantastik çocuk aile filmi ‘Masal Şatosu: Sihirli Davet’ sürpriz oyuncu kadrosuyla şaşırtmaya devam ediyor...

Mustafa Topaloğlu katıldığı Programda bileği kırıldı

mustafa-topaloglu-katildigi-programda-bilegi-kirildi Ünlü Sanatçı Mustafa Topaloğlu katıldığı , Alp Kırşan’ın sunduğu “ Kapanmadan Kazan “ Programının , Bayram çekimleri yapılırken bileği kırıldı.

ATOM KARINCA MEKKTUP SAHNESİNDE SEZONU AÇIYOR

atom-karinca-mekktup-sahnesinde-sezonu-aciyor Anadolu Rock Müziğinin sevilen isimlerinden Mehmet Ali Babar, İstanbul gecelerinin aranan ismi haline geldi.

Müzik şöleni Nil Karaibrahimgil konseriyle sona erdi

muzik-soleni-nil-karaibrahimgil-konseriyle-sona-erdi 100 bin seyirci Turkcell’le yıldızları izledi

SENA KÖKEN YENİ PROJESİNE HAZIRLANIYOR

sena-koken-yeni-projesine-hazirlaniyor 2018 yüz güzeli Sena Köken yakında yep yeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

ÖMÜR GEDİK’TEN AJDA PEKKAN’A SAYGI DURUŞU "RESİM" KLİBİ YAYINDA

omur-gedikten-ajda-pekkana-saygi-durusu-resim-klibi-yayinda Ömür Gedik: “Çerçeve değil resim arıyorum”

BETÜL KASIMOĞLU MODELLİĞE VE OYUNCULUĞA YENİDEN DÖNÜŞ YAPTI

betul-kasimoglu-modellige-ve-oyunculuga-yeniden-donus-yapti Daha önce Kuzey Güney, Çılgın Dershane ve Hanımın Çiftliği başta olmak üzere bir çok Dizi ve sinema filmlerinde yer alan güzel oyuncu Betül Kasımoğlu yıllar sonra yeniden modelliğe ve oyunculuğa

EDUSA CATERİNG İKİ AYRI SİNEMAYLA BİRDEN GELİYOR

edusa-catering-iki-ayri-sinemayla-birden-geliyor Dizi, Sinema, Reklam, organizasyon ve catering sektöründe uzun zamandan beri faaliyet gösteren “EDUSA CATERİNG” setlere öncülük etmeye devam ediyor.

Aleyna Tilki hit şarkıları canlı söyleyecek

aleyna-tilki-hit-sarkilari-canli-soyleyecek Yayınladığı 5 şarkıyla 1 milyar tıklanmayı çoktan geçen yeni nesil pop yıldızı Aleyna Tilki bir ilke imza atıyor.

Aycin Tuyun Erdek’te yorgunluk atıyor

aycin-tuyun-erdekte-yorgunluk-atiyor 6 Eylülde vizyona girmeye hazırlanan “Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara” sinema filminde oynayan Aycin Tuyun Erdek’te yorgunluk atıyor.

İHSAN TAŞ ÖZEL RÖPORTAJI

ihsan-tas-ozel-roportaji Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren ve şu sıralar yeni projesinin ön hazırlıklarını sürdüren ödüllü yapımcı ve yönetmen

Kimsenin Anlatmadığı Bir Hikaye anlatılıyor...

kimsenin-anlatmadigi-bir-hikaye-anlatiliyor “Kimsenin Anlatmadığı Bir Hikaye“ adlı sinema filminin çekimlerine İzmir’de başlandı.

ENDER TURAN YENİ FİLMİYLE İDDİALI GELİYOR

ender-turan-yeni-filmiyle-iddiali-geliyor Daha önce Kaçış 1950, Behzat Ç, Beni Affet ve Deniz Yıldızı gibi projelerdeki başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Ender Turan, çok yakında çekimlerine başlanacak olan yepyeni bir sinema

Mehmet Berk Ergin film teklifleri aldığını duyurdu

mehmet-berk-ergin-film-teklifleri-aldigini-duyurdu- Sosyal medyada yaptığı yardım çalışmalarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin, film ve dizi teklifleri aldığını duyurdu.

BANU ALKAN: Reynmen ile düet yapabiliriz!

banu-alkan-reynmen-ile-duet-yapabiliriz Banu Alkan, güzellik merkezi açılışında giydiği kıyafeti soranlara “Kıyafetim Christian Dior’a benziyor diyor diyor, Osmanbey Dior” cevabını verdi.

İHSAN TAŞ'IN GÖZÜNDEN SİNEMA

ihsan-tasin-gozunden-sinema Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren ve şu sıralar yeni projesinin ön hazırlıklarını sürdüren ödüllü yapımcı ve yönetmen

SEYHAN SARIGÜL BİKİNELERİN KRALİÇESİ OLMAYA GELİYOR

seyhan-sarigul-bikinelerin-kralicesi-olmaya-geliyor 2015 yılında bikinimmodatarz isimli bikini tasarım firmasını hayata geçiren başarılı moda tasarımcısı Seyhan Sarıgül, kısa sürede ünlü isimlerinde dikkatini çekmeyi başardı.