LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HABERLERİ

CAMDAN GÖKYÜZÜ'NÜN TÜM GELİRİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN

camdan-gokyuzunun-tum-geliri-losemili-cocuklar-icin "Sessiz kadın" lakabıyla bilinen , Şiirleri ve Sözleri bir çok sanatçı tarafından okunan Leytun kaplan'ın "Camdan Gökyüzü" adlı Şiir kitabı okuyucularıyla buluştu.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI YAŞATMA VE BİR UMUT DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

losemili-cocuklari-yasatma-ve-bir-umut-derneginden-ornek-davranis 2-8 Dünya Lösemili Çocuklar Haftasının ilk önünde Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği Başkanı Gündüz Mutlu, Lösemi hastası çocuklar ve aileleri için güzel bir kahvaltı organize etti.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI YAŞATMA VE BİR UMUT DERNEĞİNDEN İFTAR YEMEĞİ

losemili-cocuklari-yasatma-ve-bir-umut-derneginden-iftar-yemegi Ramazan ayında Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneğinin düzenlediği iftar yemeğinde yüzlerce kişi bir araya geldi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA ANLAMLI DESTEK

unlu-isimlerden-losemili-cocuklara-anlamli-destek Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’nin düzenlediği sabah kahvaltısında sanat ve iş dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi.

DEDEMİN GÖZYAŞLARI LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA UMUT OLACAK

dedemin-gozyaslari-losemili-cocuklara-umut-olacak Daha önce “Kaçış 1950” ve “Temel ile Dursun İstanbul’da” isimli sinema filmlerini hayata geçiren İhsan Taş, anlamlı bir sinema projesi ile sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.