KURTULUŞ AYBİRDİ HABERLERİ

Av. Kurtuluş Aybirdi halkı bilinçlendirmeye devam ediyor.

av-kurtulus-aybirdi-halki-bilinclendirmeye-devam-ediyor Ceza Hukuku ve Uluslararası Hukuk Uzmanı Av. Kurtuluş Aybirdi halkı bilinçlendirmeye devam ediyor.

Kurtuluş Aybirdi Canlı Yayında Halkı Aydınlatmaya Devam ediyor

kurtulus-aybirdi-canli-yayinda-halki-aydinlatmaya-devam-ediyor Ünlü Ceza Hukukçusu Avukat Kurtuluş Aybirdi, Hafta içi her gün saat 16:15’ten itibaren Star TV de Balçiçek İlter ile Olay Yeri Programının konuğu Ve Hukuk Danışmanı olacak.

Ünlü Ceza Hukuku Uzmanı, Av.Kurtuluş Aybirdi ile çok özel röportaj

unlu-ceza-hukuku-uzmani-avkurtulus-aybirdi-ile-cok-ozel-roportaj Türkiye'nin Ünlü ve Başarılı Hukukçularından, Ceza Hukuku Uzmanı, Av.Kurtuluş Aybirdi ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Ünlü Ceza Avukatı Kurtuluş Aybirdi uyarıyor

unlu-ceza-avukati-kurtulus-aybirdi-uyariyor Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk hakkında verilen hapis cezasının infazının durdurulması ve yargılanmanın yenilenmesi kararı İstanbul 20.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından verildi. Kanımca

Ünlü Ceza Avukatı Kurtuluş Aybirdi uyarıyor

unlu-ceza-avukati-kurtulus-aybirdi-uyariyor Gündemin nabzını yakından takip eden ve sürekli vatandaşa doğruları aktararak, yanlış yapmamaları için uyarılarda bulunan ünlü ceza Avukatı Kurtuluş Aybirdi yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AVUKAT KURTULUŞ AYBİRDİ UYARIYOR

avukat-kurtulus-aybirdi-uyariyor ‘Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren başarılı avukat Kurtuluş Aybirdi "İsminizi Darbeciler Listesinden Sildirmek istiyorsanız şu kadar para ödemelisiniz" diyerek

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ