Parayı Bulduk

parayi-bulduk

Daha önce “Kaçış 1950” ve “Temel ile Dursun İstanbul’da” isimli sinema filmlerini hayata geçiren TAŞ FİLM yine farklı bir projeye imza atıyor.
30 Ocak 2017 Pazartesi 12:12

Eski Yeşilçam oyuncuları, günümüzün ünlü tiyatro oyuncuları ve yeni nesil oyunculardan oluşan üç farklı kuşak  “Parayı Bulduk” isimli komedi filmi için bir araya geldi.

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Dilek Uluer, Hakan Salli, Erol Toksoy ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş üstleniyor.

Kumarhanelerin iç dünyasını komik bir üslupla izleyiciye aktaracak olan “Parayı Bulduk” isimli sinema filminin senaryosu o kadar zekice yazılmış ki, filmi izlerken hem düşünecek, hem de kahkahalara boğulacaksınız.

Filmin hikâyesi kısaca şöyle: Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen “Parayı Bulduk” isimli sinema filmi başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra, profesyonel teknik ekibi ile de çok konuşulacağa benziyor. 

Haber okunma sayısı: 1634Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL