NURETTİN ŞENOL’DAN BURSA NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI BOZBEY’E ZİYARET

nurettin-senoldan-bursa-nilufer-belediye-baskani-bozbeye-ziyaret-

Bursam Bursalılar Derneği Gnl. Başkanı Nurettin Şenol ve beraberinde Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bursa Nilüfer Belediye Başkanı olan Mustafa Bozbey’i makamında ziyarette bulundular.
08 Aralık 2017 Cuma 10:27

Yapılan görüşmelerde Bursam Bursalılar derneği olarak ve sayın bozbey ile karşılıklı görüşme esnasın Bursa için her iki Başkan arasında şimdi ve ilerisi için çok olumlu görüşmeler yapıldı.

Genel Başkan Nurettin ŞENOL Bursam Bursalılar derneğinin çeşitli başkanlıkları ile beraber bursa için öncelikle Bursa’nın başta Zeki MÜREN olmak üzere bu dünyadan ebedi hayata göç etmiş olan sanatçılarımızın ve hala yaşamakta olan sanatçılarımızı tanıtmak için ilk iş olarak müze yapılmasına karar verdik diye konuştu.

Dernek amaçları doğrultusunda yerel ulusal ve uluslar arası normlarda çalışmalar yapabilir.

Aile ve sosyal politikalar, Eğitim ve eğitim kurumları, Bilişim ve halkla ilişkiler, Organizasyon ve spor, Kadın hakları ve dayanışma, Engelliler, Şehit ve gazi aileleri, Gençlik kurulu, Hayvanları koruma gibi alanlarda dernek faaliyetlerini göstereceğini Genel Başkan Nurettin ŞENOL açıkladı ve Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY’e göstermiş olduğu çok yakın ilgi için teşekkürlerini bildirdi.


Haber okunma sayısı: 785Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ