Hüseyin Elmalıpınar

huseyin-elmalipinar

Türk Sinemasının sevilen karakter oyuncularından Hüseyin Elmalıpınar yeni filminde sergilediği oyunculuğuyla yine çok konuşulacağa benziyor.
09 Şubat 2017 Perşembe 11:10

 Daha önce Acı Hayat, Cennet Mahallesi, Kaçış 1950, Kutsal Damacana, Melekler Adası ve Eşref Saati projeleri başta olmak üzere bir çok Dizi ve Sinema filmlerinde sergilediği başarılı oyunculuğuyla isminden sıkça söz ettiren usta oyuncu Hüseyin Elmalıpınar, son filmi “Parayı Bulduk” filminde yine farklı bir karakterle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncularla kamera karşısına geçen usta oyuncu, yine olağanüstü bir performans sergileyerek filmin tüm ekipten tam not aldı.

Filmdeki en dikkat çeken karakterlerden birini canlandıran usta oyuncu, her rolün üstesinden başarıyla geleceğini bir kez daha kanıtlamış oldu.


Haber okunma sayısı: 1302Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL