HAKAN SALLİ YENİ PROJESİYLE İDDİALI GELİYOR

hakan-salli-yeni-projesiyle-iddiali-geliyor

(BASAD) Bakırköylü Sanatçılar Derneğinde Erdoğan Sıcak hocadan eğitimini başarıyla tamamlayan ve bir çok tiyatro oyunlarında yer alan başarılı oyuncu Hakan Salli eğitimine Zeynep Büke hocayla da devam ettirip “Pansiyon Monalisa” isimli oyununda oynadıktan sonra, oyunculuğunu daha güçlendirdi. Hakan Salli, ikinci sinema filmi “Parayı Bulduk” filminde de rolünün üstesinden başarıyla geldi.
31 Ocak 2017 Salı 13:17

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Dilek Uluer, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi usta oyuncularla kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu Hakan Salli sergilediği başarılı performansıyla filmin yönetmeni İhsan Taş ve ekibinden tam not aldı.


Birbirinden ünlü oyuncularla aynı projede yer aldığı için oldukça mutlu olan başarılı oyuncu filmde Avukat Hasan karakterini başarıyla canlandırdı.


Topluma faydalı tiyatro oyuncuları ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almak istediğini belirten yakışıklı oyuncu paradan daha değerli şeylerin de olduğunun altını çizdi…


Haber okunma sayısı: 1521Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL