ERSİN KORKUT GELİYOR

ersin-korkut-geliyor

Defalarca farklı karakterlerde ekranlarda izlediğimiz Ersin Korkut, geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan “Parayı Bulduk” isimli sinema filminde bu sefer Komedi yerine Dramı tercih ederek her rolün üstesinden başarıyla gelebileceğini bir kez daha kanıtlamış oldu.
21 Mart 2017 Salı 22:02

 Daha önce Çok güzel hareketler Bunlar, Kutsal Damacana ve Ekşi Elmalar başta olmak üzere bir çok projede yer alan Ersin Korkut; Afrikalı Ali, Alay Cihan, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Sami Çelik, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncularla kamera karşısına geçtiği filmde sergilediği olağanüstü performansıyla filmin yönetmeni İhsan Taş ve ekibinden tam not aldı.

Senaryoyu çok beğendiği için projeyi kabul ettiğini söyleyen Korkut sözlerini şöyle sürdürdü “Daha önce birlikte uzun yıllar çalıştığım ekip arkadaşlarım Metin Keçeci ile Gülsüm Alkan’ın da Projede olması beni çok mutlu etti. Set boyunca birlikte çok güzel vakit geçirdik, keyifli anlar yaşadık ve geçmişteki anılarımızı tazeledik. Yönetmenimiz İhsan Taş’ın da tüm ekiple yakından ilgilenip içten davranması, bizim enerjimizi daha da yükseltti ve Çok güzel bir işin ortaya çıkmasında büyük etkisi oldu. Bunca insanın özveriyle çalıştığı ve emek harcadığı bir iş hak ettiği değeri görecektir diye düşünüyorum” dedi ve aynı ekiple yeni projelerde de çalışacaklarının müjdesini verdi. 


Haber okunma sayısı: 1203Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER