BASAD TİYATROSU OYUNCULARINDAN ANLAMLI JEST

basad-tiyatrosu-oyuncularindan-anlamli-jest

Geçtiğimiz gün Altan Erbulak Sahnesinde oynanan “ARAYIŞ” isimli Tiyatro oyununun tüm gelirleri Ataköy Lions - E118 Engellileri için (Tekerlekli sandalye kampanyasına destek olmak için) bağışlandı.
18 Aralık 2016 Pazar 14:02

 Bu anlamlı geceyi düzenleyen BASAD (BAKIRKÖYLÜ SANATÇILAR DERNEĞİ) gerek engellilere yönelik bu güzel davranışlarıyla, gerekse de sahnede sergiledikleri başarılı performanslarıyla izleyenleri adeta büyülediler.

“ARAYIŞ” oyununu izlemeye gelen konuklar arasında Basad Yönetim Kurulu Fatma Akyüz, Bakırköy Belediyesi Tiyatroları oyuncusu Aytekin Özen ve öğrencileri başta olmak üzere bir çok renkli simalar oyunu büyük bir keyifle izledikten sonra Tiyatro oyununu organize eden BASAD (BAKIRKÖYLÜ SANATÇILAR DERNEĞİ)oyuncularını ayakta alkışladılar.

Ö.Faruk SAĞLAM, Deniz DEĞİRMENCİ, Atakan AVCI, Barışcan İĞDELİ, Dilek ULUER, Özlem DOLMAZÇELİK, Ali ERGÜDER, Sinan TANRIVERDİ, Rana SÜTEMEN, Oğuzhan SEZGİN, Duygu DEĞİRMENCİ, Özlem TANRIVERDİ, Ezgi ASİL, Başak AYDIN, Pınar TOPUZOĞULLARI, Ezgi MUTLUAY ve Eda ZEREN gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Tiyatronun yazan/yönetmenliğini ise Bülent KILIÇASLAN üsteniyor.KAYNAK: İHSAN TAŞ / MAGAZİN BULVARI


Haber okunma sayısı: 2599Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL