Turkcell Platinum Bosphorus Cup ünlü akınına uğradı

turkcell-platinum-bosphorus-cup-unlu-akinina-ugradi

18’inci Turkcell Platinum Bosphorus Cup iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda önemli kişiyi bir araya getirdi.
06 Ekim 2019 Pazar 09:39

Yarış İzleme Partisi’ne Cem Hakko, Ayşe Kucuroğlu, Maide Kurttepeli, Sinem Yıldırım, Emel Ayaydın, Zeynep Yılmaz, Ayşegül Toplusoy, Kardelen Acar ve Petek Ertüre gibi ünlü isimler katıldı.

Türkiye’nin uluslararası arenadaki en önemli ve uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan Turkcell Platinum Bosphorus Cup ünlü akınına uğradı.

Turnuva kapsamında düzenlenen
 Yarış İzleme Partisi cemiyet, sanat ve iş dünyasından tanınmış birçok ismi biraraya getirdi. Aralarında Cem Hakko, Ayşe Kucuroğlu, Maide Kurttepeli, Sinem Yıldırım, Emel Ayaydın, Zeynep Yılmaz, Ayşegül Toplusoy, Kardelen Acar ve Petek Ertüre gibi önemli isimlerin olduğu konuklar, 18 yıldır yelkenin Türkiye’deki en büyük organizasyonu olan bu yarışın heyecanına tanık oldu.

Feriye Sarayı’ndadüzenlenen partide, ünlü davetliler Boğaz’ın eşsiz güzelliği eşliğinde bir yandan yarışı izlerken bir yandan da keyifli atmosferin tadını çıkardı. Ünlü isimler partide en çok ilgiyi ise yarışların bu yılki teması olan ‘Temiz Deniz’ konseptine uygun olarak denizden çıkarılan atıklardan oluşan sergiye gösterdi. Davetliler kazanan ekibe verilecek 7 kg ağırlığındaki gümüş kupayla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 KAYNAK: MAGAZİN BULVARI

  www.magazinbulvari.com


Haber okunma sayısı: 1846Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER