Türk Manken ‘’Kaan Akıncı” iddialı geliyor

turk-manken--kaan-akinci-iddiali-geliyor

New York’un en ünlü moda dergilerin den Ellements Magazine kapak olan ve röportaj veren ilk Türk erkek manken ünvanını alan “Kaan Akıncı” yakışıklılığı ve verdiği pozlarla Amerika’lıları kendine hayran bıraktı.
15 Kasım 2019 Cuma 19:18

 Adını ilk kez 2017 yılında Fransa da düzenlenen Avrupa’nın en yakışıklı modeli ve erkeği yarışmasında, 52 ülke arasından 12 finalist arasına kalarak duyurdu.

 

Ev sahipliğini İstanbul Raffles Otelin yaptığı ve çekimlerini Kadir Murat Tosun’un gerçekleştirdiği New York’un ünlü moda dergisi Ellements Magazine İtalyan süper model Stella Manente ile verdiği seksi ve karizmatik pozlarla, Amerika da bir moda dergisine kapak olan ‘’İlk Türk Erkek Manken’’ ünvanını almayı başardı.

 

İstanbul’da Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik & Reklam bölümünden mezun olan Kaan,2010 yılında ikinci üniversiteyi okumak için gittiği San Diego Kaliforniya’da gelen modellik ve oyunculuk teklifleri üzerine sanat dünyasına adım attı. 

SanDiego,Kalifornia fashionweek de boy gösterip,Fordmodels, Fashiontv gibi dünyaca ünlü markalarla çalışan Kaan,yine Amerika da 48 saat uluslararası film festivalinde de ‘Still On Road’ filminde oynama başarısı gösterdi.Türkiye ye döndükten sonra 2 yıl oyunculuk ve aksiyon eğitimleri alan Kaan,Türkiye de dizi ve sinema sektörüne de göz kırpmış durumda.

 

 

 

Çekim Künyesi

 

YER: İstanbul Raffles Otel

 

Fotoğrafçı: Kadir Murat Tosun

 

Modeller: Kaan Akıncı & Stella Manente

 

 

KAYNAK: MAGAZİN BULVARI

  www.magazinbulvari.com


Haber okunma sayısı: 685Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER