Sansar filmi Eylül ayında vizyonda

sansar-filmi-eylul-ayinda-vizyonda

Sansar filminde sinemaseverleri bekleyen sürpriz ne?
13 Ağustos 2019 Salı 00:25

Bir çok başarılı filme hem yapımcı, hem yönetmen olarak imza atan Gökmen Yıldız bu sefer yapımcılığını Tolga Kayhan’ın üstlendiği Sansar adlı filmin hem senaryosunu yazdı hem yönetmenliğini yaparken ayrıca filmin oyuncu kadrosunda rol aldı.
Sansar filminde Tolga Kayhan, Kadir Özdal, Nihat Demirel, Berrak Özdemir, Mehmet Candan, Hakan Sağlam, Arslan Çimen, Erdal Bakır, Talat Akıl gibi Türk sinemasının ve dizilerinin oyuncuları rol aldılar.
Ayrıca Sansar filmi için gönüllü olarak gelen oyuncuların da olduğunu ve filmin oyuncu kadrosunun yaklaşık 50 kişiden oluştuğu öğrenildi.
Gökmen Yıldız yaptığı açıklamada “ Daha önce beraber çalıştığım sevgili dostum Tolga Kayhan ile “Sansar” adlı filmde beraber çalıştık. Filmimizi çekerken gerçekten tüm ekip arkadaşlarımız büyük keyif aldılar ve çok büyük özveri gösterdiler. Onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Filmimizi Eylül ayında vizyona sokmayı hedefliyoruz. Konu ve içerik olarak da “Sansar” adlı filmimiz Türkiye’de bir ilk olacak. Bu konu hakkında bilgi vermek istemiyorum. Filmimizin galasına gelecek olanları büyük bir sürpriz bekliyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Haber okunma sayısı: 1128

Haberin etiketleri:

sansar, tolga kayhan, gökmen yıldız


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER