Müzik maratonu başlıyor

muzik-maratonu-basliyor

Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası; Ceza, Gazapizm, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol ve Ozbi ft. Gülce Duru ile başlıyor.
06 Kasım 2019 Çarşamba 11:17

 Festival bu sene Volkswagen Arena, IF Performance Hall Beşiktaş, Kadıköy Sahne ve Moda Kayıkhane ile şehre yayılıyor.

Geçen yıl ilki gerçekleştirilen ve 200 bini aşkın müziksevere unutulmaz anlar yaşatan fizy İstanbul Müzik Haftası, bu sene de dopdolu programıyla dikkat çekiyor. Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy’nin ana sponsorluğunda, Atlantis Yapım ve SM Production işbirliği ile hayata geçen fizy İstanbul Müzik Haftası’nda her müzik zevkine hitap eden bir gün bulunuyor.

Popüler müziğin efsane isimlerinin yanı sıra son dönemin genç yeteneklerini de sevenleriyle buluşturacak festivalin ana mekanı Volkswagen Arena olarak belirlendi. 9 Kasım’a dek sürecek festival bu yıl; IF Performance Hall Beşiktaş, Moda Kayıkhane ve Kadıköy Sahne olmak üzere şehrin en iyi müzik mekanlarına yayılacak.

Bu akşam Ozbi ft. Gülce Duru ile başlayacak müzik maratonu, yarın geniş çaplı bir rap günüyle devam edecek. Kapıların 15.00’te açılacağı Volkswagen Arena’da konserler 17.00’de başlayacak. Ceza’nın kapanışı yapacağı rap’e adanmış 7 Kasım Cuma gününde sırasıyla; Baneva, Alaturka Mavzer, Sansar Salvo, Önder Şahin & Sayedar, Kamufle, Nova Norda, Ayben, Anıl Piyancı ve Gazapizm sahnede olacak. Aynı akşam Feridun Düzağaç IF Performance Hall Beşiktaş’ta, Gaye Su Akyol ise Moda Kayıkhane’de sevenleriyle buluşacak.

8 Kasım Cuma günü pop müziğin en başarılı isimleri; Kenan Doğulu başta olmak üzere sahnede olacak. Eda Baba ile başlayacak gün; Ekin Beril, Gökcan Sanlıman, Sena Şener, Kalben, Gökhan Türkmen ve maNga hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.9 Kasım Cumartesi günü ise; rap ve pop müziğin ardından rock ve metal müziğin duayenleri sahnede olacak. Pilli Bebek’le başlayacak gün; Moğollar, Norm Ender, Pentagram’ın ardından Teoman ile son bulacak. Konserlerin ardından Volkswagen Arena’da DJ Nikki Wild ve Shantel; Kadıköy Sahne’de ise DJ Hakan Küfündür ve DJ Özge 90’lar Türkçe Pop Party ile festivalin kapanışını gerçekleştirecek. 

Panellerde de müzik var

Sadece konserlerle değil, panellerle de müziğin konuşulacağı festivalde 7 Kasım’ın konusu; Türkiye’de Rap olarak belirlendi. Müzik yazarı ve psikolog Tolga Akyıldız’ın moderatörlüğünü üstleneceği panelde; Ceza, Ayben ve Anıl Piyancı yer alacak. 15.30’da başlayacak panel ücretsiz olarak Volkswagen Arena Bettle Lounge’ta gerçekleşecek. 9 Kasım Cumartesi günü 15.30’da heavy metal müziğin duayen ismi Pentagram’la gazeteci Sinem Vural buluşacak ve Ülkemizde Heavy Metal Müziğin Serüveni başlıklı bir sohbet gerçekleştirecek. Katılım sınırlı ve ücretsiz olacak. 

fizy İstanbul Müzik Haftası Programı:

6 Kasım Çarşamba / IF Performance Hall Beşiktaş

20.00 Ozbi ft. Gülce Duru


7 Kasım Perşembe / Volkswagen Arena

17.00 Baneva
17.30 Alaturka Mavzer
18.00 Sansar Salvo
18.30 Önder Şahin & Sayedar
19.00 Kamufle
19.30 Nova Norda
20.05 Ayben
20.40 Anıl Piyancı
21.25 Gazapizm
22.35 Ceza


7 Kasım Perşembe / IF Performance Hall Beşiktaş

20.00 Feridun Düzağaç


7 Kasım Perşembe / Moda Kayıkhane

22.30 Gaye Su Akyol


8 Kasım Cuma / Volkswagen Arena

17.00 Eda Baba
17.40 Ekin Beril
18.20 Gökcan Sanlıman
19.00 Sena Şener
19.45 Kalben
20.35 Gökhan Türkmen
21.40 maNga
23.10 Kenan Doğulu


9 Kasım Cumartesi / Volkswagen Arena

17.00 Pilli Bebek
18.00 Moğollar
19.00 Norm Ender
20.30 Pentagram
23.30 Teoman
After Party: 
DJ Nikki Wild ve Shantel


9 Kasım Cumartesi / Kadıköy Sahne

22.30 90’lar Türkçe Pop Party DJ Hakan Küfündür ve DJ Özge

 

fizy İstanbul Müzik Haftası’nın biletlerine 
biletix.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 


fizy İstanbul Müzik Haftası

Tarih:
 5-9 Kasım 2019
Yer: 
Volkswagen Arena, Kadıköy Sahne, IF Performance Hall Beşiktaş, Moda Kayıkhane


Haber okunma sayısı: 1128Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL