KÜMSİAD Başkanı Sinan AKDEMİR İstanbul'da Dostlarıyla buluştu

kumsiad-baskani-sinan-akdemir-istanbulda-dostlariyla-bulustu

Başarılı iş adamı ve aynı zamanda KÜMSİAD yönetim kurulu Başkanı Sinan AKDEMİR geçtiğimiz pazar günü İstanbul'da Dostlarıyla bir araya geldi.
28 Mart 2019 Perşembe 09:13

Birleşmek başlangıçtır, birliği sürdürmek gelişmedir, birlikte çalışmak başarıdır sözünde de anlatılmaya çalışıldığı üzere  yılların biraraya getirdiği birikimleri ülkemiz menfaatine kullanmak üzere Kıbrıs Üniversitelerinden Mezunların oluşturduğu dernek üyeleri (KÜMSİAD) geçtiğimiz pazar günü İstanbul'da buluştu. 
 

Toplantıda KÜMSİAD Başkanı Sinan AKDEMİR Türkiye ekonomisine yüzdesel olarak ciddi katkılarda bulunan arkadaşlarımız ile birlikte aynı çatı altında olmanın gururunu taşıdıklarını belirtti. 

 

Üyelerinin bu gücün bilinci ile hareket ettiklerini ve ülkemizin geleceği adına yapılacak hamleler de emin adımlarla ilerlediklerini vurguladı.  

Ülkemizin her bölgesinde bulunan üye arkadaşlarımız ile birlikte hem üniversite yıllarını hem de yavru vatanı yad ederlerken çıktıkları yolun önemi ve kendilerinin ne kadar önemli bir sorumluluk taşıdıklarının bir kez daha farkına vardıklarını ve bu oluşumun daha da büyütülerek ülke ekonomisine katkı sağlayan bir lokomotif olması gerektiğini vurguladı. 

 

Yapılan toplantıda yeni hedefler belirlenerek genelde daha etkin ve ulaşılabilir ama söz sahibi bir oluşum olma yolunda ki hedeflere ulaşmak adına toplantı sonlandırıldı.


Haber okunma sayısı: 1362Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL