Ebru Akel, Gökçen Arıkan Akbatı Koşusu’nda iyilik için koştu

ebru-akel-gokcen-arikan-akbati-kosusunda-iyilik-icin-kostu

“Koşmak iyi gelecek” sloganıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Akbatı Koşusu, bin beşyüz kişinin katılımıyla gerçekleşti.
28 Mart 2019 Perşembe 19:17

  Akiş GYO A.Ş’nin yatırımı olan Akbatı AVM’nin koşu etkinliğine Akiş GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İ. Gökşin Durusoy’un yanısıra  cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Pınar Tezcan Özçapkın ve Kerem Özçapkın da katıldı. Aynı zamanda ünlü sunucu Ebru Akel ve sporcu Gökçen Arıkan da iyilik için koştu.

Sporu; sağlıklı yaşam, toplumsal farkındalık ve iyilik ekseninde buluşturan ve bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Akbatı Koşusu’ bin 500 kişinin katılımıyla tamamlandı. Yediden yetmişe her yaştan misafirin yarıştığı koşuda; yetişkinler 10km ve 5km parkurlarında yarışken çocuklarda Akbatı Çocuk Koşusu’nda kıyasıya mücadele etti
 

Akbatı Koşusu’nda Tohum Otizm Vakfı destekçilerinden ünlü sunucu Ebru Akel, çocuk koşusunda dereceye girenlere ödüllerini takdim etti. Akel, “Bizler de burada Tohum Otizm Vakfı destekçisi olarak Akbatı Koşusu’nda yer aldık, amacımız iyilik için koşmak ve bunu yaymak” dedi. Ayrıca koşuya Tohum Otizm Vakfı destekçilerinden sporcu Gökçen Arıkan da katılım gösterdi.
 

Sinem Kobal, Saba Tümer gibi isimler eşyalarını givin ile bağışladı...
 

Akbatı Koşusu kapsamında düzenlenen Akbatı Givin Day etkinliğinde  Kadir Doğulu, Kerem Alışık, Sinem Kobal, Saba Tümer, Utku Ateş, Deniz Baysal, Ebru Şahin, Ebru Akel, Nilgün Belgün gibi isimlerin kıyafetten kitaba kişisel eşyaları givin mobil uygulamasıyla satışa sunularak satıştan elde edilen gelirler Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı.
 

Akbatı, Akbatı Koşusu kayıt geliri ve Akbatı Givin Day etkinliğinin satışları ile Tohum Otizm Vakfı’nı destekledi. Böylece daha çok otizmli çocuğun eğitim almasına katkı sağladı.


Haber okunma sayısı: 2013Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER