KÜLTÜR SANAT

Kadınlar dijital eğitimle iş sahibi olacak

kadinlar-dijital-egitimle-is-sahibi-olacak İşte Kadın Derneğinin başlattığı proje kapsamında, evde üretim yapan ya da küçük ölçekli işletme sahibi 100 kadın eğitim alacak.

Sen Önemlisin ' Tiyatro Oyunu Seyircisyle Buluşuyor

sen-onemlisin--tiyatro-oyunu-seyircisyle-bulusuyor Şair İbrahim Dizlek 'Sen Önemlisin' adlı sosyal sorumluluk projesiyle uyuşturucuya savaş açtı.

KOZA TİYATROSUNDAN “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ”

koza-tiyatrosundan-bir-delinin-hatira-defteri Uzun bir süredir sektörde bulunan ve sahnelediği bir birbirinden başarılı oyunlarla Tiyatro severlerden tam not alan “Koza Tiyatrosu” başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

MERAKLA BEKLENEN “GÜLLER ÜLKESİ: DAMASCENA” FİLMİ VİZYONA GİRDİ

merakla-beklenen-guller-ulkesi-damascena-filmi-vizyona-girdi Federal Film Akademi kurucusu Yapımcı Kadir Özübek'in Bulgaristan'dan getirdiği “Güller Ülkesi: Damascena” filmi 31 Ocak'ta vizyonda!

Parantez İçindeki Kadın İddialı geliyor

parantez-icindeki-kadin-iddiali-geliyor Kara komik tarzda sahnelenecek olan tiyatro oyunu, 6 Şubatta tiyatro severlerle buluşuyor.

“GÜLLER ÜLKESİ: DAMASCENA” FİLMİNİN GALASINA YOĞUN İLGİ

guller-ulkesi-damascena-filminin-galasina-yogun-ilgi Federal Film Akademi kurucusu Yapımcı Kadir Özübek'in Bulgaristan'dan getirdiği “Güller Ülkesi: Damascena” filmi 31 Ocak'ta vizyonda!

Academy Orkestrası "Hedefimiz doğru orkestra müziği"

academy-orkestrasi-hedefimiz-dogru-orkestra-muzigi Bir Orkestra düşünün istediğiniz her şeyi müzikalite ile sunabilen...

DİLARA URAL’IN YENİ ŞARKISI “DARGIN” YAYINDA

dilara-uralin-yeni-sarkisi-dargin-yayinda “Erkekler”, “Tribün” ve “Showtime” isimli enerji dolu üç pop şarkısıyla müzik dünyasına giren Dilara, yeni şarkısı “Dargın” ile şu ana kadar olan tarzının dışına çıkıyor.

Ünlülerin katılımıyla karnaval gibi parti

unlulerin-katilimiyla-karnaval-gibi-parti Önceki akşam İstanbul Portaxe 'de gerçekleşen Karnaval Medya Grubu'nun "Karnaval Havasında" gerçekleşen yeni yayın dönemi tanıtım partisinde yıldız yağmuru vardı.

Gülben Ergen Duru Bulgur’un reklam yüzü oldu

gulben-ergen-duru-bulgurun-reklam-yuzu-oldu Başarılı ve güzel sanatçı Gülben Ergen "Duru Bulgur" için kamera karşısına geçti.

Tiyatro Ark dan ''Ring '' Oyunu

tiyatro-ark-dan-ring--oyunu Çaresizliğin bir İmamı ve Bankacıyı sosyal statülerini düşünmeksizin, Tefeci ofisine kadar getirdiği üstelik tefecinin de çaresiz olduğu bir dünyayı anlatan “Ring” Tiyatro Ark bünyesinde sahnede.

“İz Bırakanlar” Dizisi Çekimlere Star Verdi

iz-birakanlar-dizisi-cekimlere-star-verdi "İz Bırakanlar" Dizisinin çekimlerine start verildi.

ŞEYMA SUBAŞI-MELİSA ILICALI “EL ELE ŞEKERLEMECİYE”

seyma-subasi-melisa-ilicali-el-ele-sekerlemeciye Attığı her adım, söylediği her cümle ile günbegün magazin dünyasında konuşulan, Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı geride bıraktığımız gün İstinyePark'da

CAMDAN GÖKYÜZÜ'NÜN TÜM GELİRİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN

camdan-gokyuzunun-tum-geliri-losemili-cocuklar-icin "Sessiz kadın" lakabıyla bilinen , Şiirleri ve Sözleri bir çok sanatçı tarafından okunan Leytun kaplan'ın "Camdan Gökyüzü" adlı Şiir kitabı okuyucularıyla buluştu.

EBRU DESTAN YALNIZ BAŞINA

ebru-destan-yalniz-basina- Eski manken Ebru Destan geride bıraktığımız gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.

NUR YERLİTAŞ DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

nur-yerlitas-dostlariyla-bir-araya-geldi Ünlü modacı Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Güzel Oyuncu Sevcan Sini'den Anlamlı Destek

guzel-oyuncu-sevcan-siniden-anlamli-destek Güzel oyuncu Sevcan Sini öğrencilerle buluşarak, anlamlı proje için hem öğrencilere destek verdi, hem de onlarla güzel bir gün geçirdi.

Caroline Yılmaz Yeşilçam şarkılarını yaşatmak istiyor

caroline-yilmaz-yesilcam-sarkilarini-yasatmak-istiyor Yeşilçam Şarkıları albümüyle büyük ilgi gören Caroline Yılmaz, “Amacım o şarkıları rap müzik devrinde yaşatmak ve korumak” diyor.

100 Kadın kendi işini kuruyor…

100-kadin-kendi-isini-kuruyor Kadınların iş gücüne katılmalarının önünde bulunan engelleri ortadan kaldırmak amacıyla kurulan İşte Kadın Derneği’nin İş Bilen Kadınlar Geliyor Projesinin Yıl Sonu Kapanış Toplantısı Ramada

Kemal Balıbaş'tan Anlamlı Destek

kemal-balibastan-anlamli-destek Melekler Kahvesi ve Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde yürütülen mavi kapakları hayvan mama ve su kaplarına dönüştürme sosyal sorumluluk projesine destek veren isimler arasına “Kimse

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL