KÜLTÜR SANAT

Çağla Erdimen Başrolde

cagla-erdimen-basrolde 2019 Yılında Aydın üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Çağla Erdimen illk deneyimini başrol olarak gerçekleştirdi.

SEDA KIRIMOĞLU EKRANLARA DÖNÜYOR

seda-kirimoglu-ekranlara-donuyor Uzun zamandır ortalarda gözükmeyen Antalyalı Manken Seda Kırımlıoğlu yepyeni bir projeyle ekranlara dönüyor.

Türk Manken ‘’Kaan Akıncı” iddialı geliyor

turk-manken--kaan-akinci-iddiali-geliyor New York’un en ünlü moda dergilerin den Ellements Magazine kapak olan ve röportaj veren ilk Türk erkek manken ünvanını alan “Kaan Akıncı” yakışıklılığı ve verdiği pozlarla Amerika’lıları

Yılın gelinlikçisi Pınar Bent'ten İvana’ya gelinlik sözü

yilin-gelinlikcisi-pinar-bentten-ivanaya-gelinlik-sozu Yılın en Trend gelinlik tasarımcısı ödülünü alan modacı Pınar Bent, İvana Sert’e “Düğününüzde gelinliğiniz benden” dedi.

Aslı Enver dünyanın akışını tersine çeviriyor

asli-enver-dunyanin-akisini-tersine-ceviriyor DeFacto’nun sevilen reklam yüzü Aslı Enver, sürdürülebilir çevre bilincine katkı sunan yeni koleksiyon, “Hayat Güzeldir” için kamera karşısına geçti. Enver, bu kez tüm dikkatleri doğaya çevirdi.

fizy İstanbul Müzik Haftası binlerce seyircinin katılımıyla sona erdi

fizy-istanbul-muzik-haftasi-binlerce-seyircinin-katilimiyla-sona-erdi Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası; bir hafta boyunca her zevke hitap eden programıyla binlerce müziksevere unutulmaz anlar yaşattı.

Çağla Pekmezci

cagla-pekmezci Miss Tourism International yarışmasında Türkiye’yi İzmirli güzel Çağla Pekmezci temsil edecek.

Mekin Gani Pehlivan

mekin-gani-pehlivan Türkiye’nin en tanınmış bulmaca yazarlarından biri olan Mekin Gani Pehlivan meslekte 30 yılını devirdi.

KİĞILI, 25 YILLIK TERZİLERİNE SORDU

kigili-25-yillik-terzilerine-sordu Geçen yıl yayınladığı 10 Kasım filmi ile büyük yankı uyandıran Kiğılı, bu yıl da 10 Kasım için hazırladığı filmle izleyicilerin karşısına çıktı.

Güller Ülkesi: Damascena Vizyon İçin Geri Sayıma Başladı

guller-ulkesi-damascena-vizyon-icin-geri-sayima-basladi Federal Film Akademi – Kadir Özübek tarafından Bulgaristan’dan Türkiye’ye getirilen ve 31 Ocak’ta vizyona girmeyi bekleyen Güller Ülkesi: Damascena filmi geri sayıma başladı.

fizy İstanbul Müzik Haftası’na muhteşem final

fizy-istanbul-muzik-haftasina-muhtesem-final Türkiye’de popüler kültürü yaşatan festival fizy İstanbul Müzik Haftası, müziğin sevilen isimlerinin etkileyici performanslarıyla sona erdi.

SEVCAN SİNİ İDDİLALI GELİYOR

sevcan-sini-iddilali-geliyor Pazartesi akşamları Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisine dahil olan güzel oyuncu SEVCAN SİNİ Nedim’in psikiyatristi Oya olarak diziye dahil oldu.

fizy İstanbul Müzik Haftası’nda rap günü İstanbul’u salladı

fizy-istanbul-muzik-haftasinda-rap-gunu-istanbulu-salladi Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası; son dönemin yükselen müzik tarzı rap’e bir tam gün ayırdı.

Çağla Erdimen İlk Filminde Başrol oynadı

cagla-erdimen-ilk-filminde-basrol-oynadi 2019 Yılında Aydın üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Çağla Erdimen illk deneyimini başrol olarak gerçekleştirdi.

fizy Müzik Ödülleri ile Türkçe müziğin en iyileri belirleniyor

fizy-muzik-odulleri-ile-turkce-muzigin--en-iyileri-belirleniyor Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında düzenlenecek fizy Müzik Ödülleri ile Türkçe müziğin çok dinlenen ve izlenen isimleri, 4 Kasım

Çağla Pekmezci’nin gurur günü

cagla-pekmezcinin-gurur-gunu Miss Tourism International yarışmasında Türkiye’yi İzmirli güzel Çağla Pekmezci temsil edecek.

SAHNEDE ATATÜRK GECESİ

sahnede-ataturk-gecesi- Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi âleme intikal edişinin yıl dönümüdür 10 Kasım...

Müzik maratonu başlıyor

muzik-maratonu-basliyor Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası; Ceza, Gazapizm, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol ve Ozbi ft. Gülce Duru ile başlıyor.

ORASINI ES GEÇ TİYATRO OYUNU

orasini-es-gec-tiyatro-oyunu Geçtiğimiz akşam Üsküdar’daki Koza Tiyatrosunda sahnelenen “Orasını Es Geç” oyununu değerli dostum Vahdet Çakar ile Kadir Gültekin’in daveti üzerine izleme fırsatım oldu.

fizy Müzik Ödülleri’nde Türkçe müziğin en çok dinlenen isimleri belli oldu

fizy-muzik-odullerinde-turkce-muzigin-en-cok-dinlenen-isimleri-belli-oldu Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında düzenlenen fizy Müzik Ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL