KÜLTÜR SANAT

Can Bonomo ile Grup Gündoğarken Akmerkez’de binleri ağırladı

-can-bonomo-ile-grup-gundogarken-akmerkezde-binleri-agirladi Rock müziğin sevilen isimlerinden Can Bonomo, Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar’ın konuğu oldu.

Eğitim sevdalıları, Bodrum’da Darüşşafaka için buluştu

egitim-sevdalilari-bodrumda-darussafaka-icin-bulustu Annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencilere 8 yıl boyunca ücretsiz kolej eğitimi sunan Darüşşafaka, Bodrum’da tanıtım toplantısı düzenledi.

Göksel Akbatı’da 5 bin hayranını ağırladı

goksel-akbatida-5-bin-hayranini-agirladi Güçlü sesi ve müziği ile herkesi etkileyen Göksel, Akbatı’nın sekizinci yaşının kutlandığı Akbatı Festivali’nde sahne aldı.

Reynmen’in halaycısından yeni bir halay klibi daha

reynmenin-halaycisindan-yeni-bir-halay-klibi-daha Yaptığı halay şarkılarıyla Reynmen ve Nusret’e halay çektiren Maral, yeni halay klibi “Leylo Zirave”yi yayınladı.

Çınarcık’da İvana rüzgarı

cinarcikda-ivana-ruzgari Binlerce kişiyi coşturan İvana Sert, Avrupa turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

Fizy İstanbul Müzik Haftası 21-27 Ekim arasında yeniden müzikseverlerle buluşuyor

fizy-istanbul-muzik-haftasi-21-27-ekim-arasinda-yeniden-muzikseverlerle-bulusuyor İstanbul, Ekim’de ‘fizy İstanbul Müzik Haftası’yla müziğe doyacak...

Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez’de

emre-altug-ile-grup-gundogarken-akmerkezde Pop müziğin başarılı ismi Emre Altuğ, tüm hızıyla devam eden Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar’ın konuğu oldu.

İstanbul, Ekim’de ‘fizy İstanbul Müzik Haftası’yla müziğe doyacak

istanbul-ekimde-fizy-istanbul-muzik-haftasiyla-muzige-doyacak Fizy İstanbul Müzik Haftası, 21-27 Ekim arasında yeniden müzikseverlerle buluşuyor.

MASAL ŞATOSU

masal-satosu 30 Ağustos’ta vizyona girecek olan; Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban’ın başrollerini paylaştığı, Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Masal Şatosu: Sihirli Davet

MARAL “HALAY BENİM İŞİM”

maral-halay-benim-isim Yaptığı halay şarkılarıyla Reynmen ve Nusret’e halay çektiren Maral, yeni halay klibi “Leylo Zirave”yi yayınladı.

MASAL ŞATOSU'NDAN MASAL GİBİ GALA!

masal-satosundan-masal-gibi-gala 30 Ağustos’ta vizyona girecek olan; Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban’ın başrollerini paylaştığı, Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça Tilki’nin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Masal Şatosu: Sihirli Davet

İVANA SERT

ivana-sert İvana Sert, bu yıl 12.’si düzenlenen Vize Tarih ve Kültür Festivali’nde konser verdi.

Odelia Sever Türkiye'ye geliyor

odelia-sever-turkiyeye-geliyor Dünyaca ünlü Piyanist Odelia Sever, 12 Eylül Perşembe akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde bir konser verecek.

Senem Kibar Biniciler Kupası’nın sahibi oldu

senem-kibar-biniciler-kupasinin-sahibi-oldu Milli binici Senem Kibar, Türkiye Binicilik Federasyonunun her yıl düzenlediği Özel Unvan Yarışması olan Engel Atlama Türkiye Şampiyonasında rakiplerini geride bırakarak Kadın Biniciler Kupasının sahibi

SEVDA GİRAY

sevda-giray Sevda Giray, yeni tekli çalışmasında Azeri besteci Perviz Mahmudov’un “Kim Anlayacak” adlı şarkısını seslendirdi.

Nimet Erenler Gülkökü

nimet-erenler-gulkoku KİTAP HAKKINDA Eser Adı: GAYANNA Yazar: Nimet Erenler Gülkökü Okur Profili: Genel Okur

NİMET ERENLER GÜLKÖKÜ’DEN “GAYANNA

nimet-erenler-gulkokuden-gayanna Usta Yazar Nimet Erenler Gülkökü’nün “GAYANNA” isimli kitabı çıktı

Nimet Erenler Gülkökü: Anneler oğullarında derin izler bırakır

nimet-erenler-gulkoku-anneler-ogullarinda-derin-izler-birakir GAYANNA kadın erkek hepimizi yakından ilgilendiren bir içerikle kendinden çok söz ettirecek.

HAKAN AYSEL İLE 1 DERS 1 SES

hakan-aysel-ile-1-ders-1-ses ÖĞRENEREK BİR ÇOCUĞA SES OLMAK İSTER MİSİNİZ?

SENA KÖKEN

sena-koken 2018 yüz güzeli Sena Köken yakında yepyeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.