ihsan taş

ihsan-tas

İhsan Taş 3. Sinema filminde yine 3 kuşak oyuncuları bir araya getirdi ve daha önceki projelerinde olduğu gibi yeni filminde de Yeşilçam emektarlarına yer vererek, Emektar oyuncuların yüzünü bir kez daha güldürdü.
01 Mart 2017 Çarşamba 20:18

 Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Sami Çelik, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı “Parayı Bulduk” isimli sinema filminin senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş üstleniyor…

Daha önce bir çok röportajında “Emektar oyuncularımıza sahip çıkalım” sözünü bir kez daha tekrarlayan İhsan Taş “Bu sektörde olduğum sürece ve film çektiğim sürece, bütün projelerimde emektar oyunculara yer vereceğim” lafının altını bir kez daha çizdi ve sözlerini şöyle sürdürdü. “Sanatçılar toplumun aynasıdır. Onlara sahip çıkmalıyız. Hiç biri, bir dilenci gibi havadan para almayı kabul etmiyor zaten… Tek istedikleri şey, onurluca sevdikleri mesleği yapıp, kimseye muhtaç olmadan hayatlarını sürdürmek... Bu konuda onlara iş olanağı sağlamak ve yardımcı olmak eski yapımcılar başta olmak üzere, hepimizin görevidir” diye konuştu.


Haber okunma sayısı: 14520Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL