Sektörün Duayenlerinden Tümay Özokur'a Destek

sektorun-duayenlerinden-tumay-ozokura-destek-

Tümay Özokur son olarak ‘’özellikle konservatuar eğitimi almış oyuncu adaylarının atölyeye katılarak, hayatlarının kolaylaşacağını, bilinmeyen tüm noktaları keşfederek, sektöre daha donanımlı ve bilinçli adım atacaklarını’’vurguladı.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 11:11


Sektörün Duayenlerinden
Tümay Özokur’a Destek

Sektöre vefa borcu olarak Tümay Özokur Atölye’yi kuran ünlülerin menajeri Tümay Özokur, 10. Kur mezunlarının sertifikalarını bizzat kendi elleriyle öğrencilere taktim etti. Bugüne kadar kendi alanında uzman; Erol Avcı, Mehmet Yiğitalp, Gani Müjde, Lale Eren, Semih Kaya, Ahmet Kayumtu, Mete Şener, Ertuğrul Özkök, Ali Eyüboğlu, Nurettin Soydan, Nurcan Sabur, Bennu Yıldırımlar, Işıl Yücesoy, Metin Uca, Uğurkan Erez, Ezel Akay, İlker Bilgi, Bülent İşbilen, Deniz Akçay, Bahadır İnce, Celal Çimen, Cankat Ergin, Kartal Çıdamlı, Mehmet Bahadır Er, Sevgi Birsel ve Tamer Yılmaz gibi ünlü isimlerin konuk olarak katılıp,destek verdiği  Tümay Özokur Atölye ekim ayı itibariyle atölyeyi daha kapsamlı hale getirip,kurlarını arttırmaya karar verdi.

Ekim ayında bomba gibi geldiklerini açıklayan Tümay Özokur; “Yeni yüzleri keşfetmek yine ayrıcalığımız olacak. Sektörün bilinmeyenlerini, usta isimlerden ve de eğitmenlerden aldıkları derslerle pratiğe geçirerek yeni yüzleri şov dünyasına kazandırmaya devam edeceğiz.Bunun yanı sıra çok farklı kurlarımız  olacak. Bir kez daha farkımızı fark ettireceğiz.” dedi.

 

Özokur son olarak ‘’özellikle konservatuar eğitimi almış oyuncu adaylarının atölyeye katılarak, hayatlarının  kolaylaşacağını, bilinmeyen tüm noktaları keşfederek, sektöre daha donanımlı ve bilinçli adım atacaklarını’’vurguladı.

 
Haber okunma sayısı: 1180

Haberin etiketleri:

Tümay Özokur' Tam Destek
PLAY CAST


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ