EMRAH DOĞAN HABERLERİ

Genç oyuncu Emrah Doğan ile çok özel

genc-oyuncu-emrah-dogan-ile-cok-ozel Genç oyuncu Emrah Doğan ile sinema tadında bir röportaj gerçekleştirdik...

EMRAH DOĞAN İLE ÇOK ÖZEL

emrah-dogan-ile-cok-ozel Türk sinemasının genç ve başarılı oyuncularından Emrah Doğan ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

EMRAH DOĞAN YILMAZ GÜNEY’İN İZİNDE

emrah-dogan-yilmaz-guneyin-izinde Yakışıklı oyuncu Emrah Doğan çok yakında yepyeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

EMRAH DOĞAN “2020 BENİM YILIM OLACAK”

emrah-dogan-2020-benim-yilim-olacak Genç oyuncu Emrah Doğan çok yakında yepyeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Temel İle Dursun İstanbul'da Filmi Vizyon Tarihi Belli oldu

temel-ile-dursun-istanbulda-filmi-vizyon-tarihi-belli-oldu- Seçkin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Temel ile Dursun İstanbul’da isimli sinema filminin çekimlerine İstanbul’da start verildi.

EMRAH DOĞAN YENİ FİLMİ İLE İDDİALI GELİYOR

emrah-dogan-yeni-filmi-ile-iddiali-geliyor Daha önce Kaçış 1950, Huzur Sokağı, Yalan Dünya ve Arka Sokaklar başta olmak üzere bir çok projede yer alan Türk sinemasının genç oyuncularından Emrah Doğan en son geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan

KAÇIŞ 1950 FİLMİNİ İZLEYENLER GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

kacis-1950-filmini-izleyenler-goz-yaslarini-tutamadi TAŞ FİLM'İN yapımcılığını üstlendiği "KAÇIŞ 1950" isimli sinema filminin İstanbul Galası 2 Nisan'da Feriye sinemasında gerçekleşti.

KAÇIŞ 1950

kacis-1950- KAÇIŞ 1950 VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU TAŞ FİLM’İN ilk projesi olan “KAÇIŞ 1950” isimli sinema filmi 1950 - 1970 yılları arasında Bulgaristan'da gördükleri baskıdan Türkiye'ye kaçmaya çalışan