DOĞUM GÜNÜ HABERLERİ

FENOMEN KARDEŞLERİN MUTLU GECESİ

fenomen-kardeslerin-mutlu-gecesi Soysal Medyada büyük bir hayran kitlesi bulunan Nihal Candan ile Bahar Candan dün gece dostlarıyla Nihal Candan'ın doğum gününde eğlenceli vakit geçirdiler.

Eda Özerkandan Nişanlısı Timur Acar'a Sürpriz Doğum Günü Partisi

eda-ozerkandan-nisanlisi-timur-acara-surpriz-dogum-gunu-partisi- Timur Acar ve Eda Özerkan daha sonra birlikte objektiflere poz verirken, 2016 yılı için güzel dileklerde bulundular.

Can Gürellere Sürpriz Doğum Günü

can-gurellere-surpriz-dogum-gunu- Atv de yayınlanan “Kertenkele” dizisinin yakışıklı oyuncusu Can Güreller (Hakan) önceki akşam Beyoğlu Vos Vos Bar da 29. yaş gününü kutladı.

Ayça Ayşin Turan'a Sürpriz Doğum Günü

ayca-aysin-turana-surpriz-dogum-gunu- Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan Doğum Gününü Sette Kutladı.Oyuncu arkadaşları yanlız bırakmadı..

Işıl Yücesoy Doğum Gününü Kutladı

isil-yucesoy-dogum-gununu-kutladi- Ünlü sanatçı Işıl Yücesoy, 70’inci doğum gününü Ataşehir Mey ‘de kutladı. Ayta Sözeri ve Adnan Koç’un sahne aldığı gecede, Işıl Yücesoy’u sanatçı dostları Ayşe Kökçü, Ayten Uncuoğlu,

Ünlü menajer Tümay Özokur'a Sürpriz Doğum Günü

unlu-menajer-tumay-ozokura-surpriz-dogum-gunu- Sinema ve dizi sektörünün duayen menajeri Tümay Özokur’a bir sürpriz de Özlem Dörtbölük’ten geldi. Özokur için özel olarak film rulosu şeklinde hazırlanan pasta büyük ilgi gördü.

Sibel Can Sahnede Doğum Gününü Kutladı

sibel-can-sahnede-dogum-gununu-kutladi- GÖZYAŞLARIYLA PASTASINI KESTİ Konsere ‘Bir Parmak Bal’ ile başlayan Can, hemen ardından ‘Tamam O Zaman’ı seslendirdi. Duygulanan sanatçı, şarkısını gözyaşlarıyla tamamladı. ‘İnsan

ÜNLÜ İŞADAMI HAKAN TANKUT HAFTAYA DAMGA VURDU

unlu-isadami-hakan-tankut-haftaya-damga-vurdu Tanınmış işadamı Hakan Tankut geçtiğimiz haftaya adeta damgasını vurdu.

ASLIHAN GÜNER'E ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

aslihan-gunere-anlamli-dogum-gunu-surprizi ASLIHAN GÜNER, EŞİ MERT KILIÇ İLE BİRLİKTE KENDİSİ İÇİN BURSA ORHANGAZİ’DE OLUŞTURULAN “HATIRA ORMANI’NI ZİYARET EDİP AĞAÇ DİKTİLER

Aleyna Dalveren Bi Yaşına Daha Girdi!

aleyna-dalveren-bi-yasina-daha-girdi Hayranlarının Selena GOMEZ lakabı taktığı genç yetenek Aleyna DALVEREN, erkene aldığı doğum gününü ailesine ait olan ve aynı zamanda sahne aldığı AD CLUB‘de kutladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ