OYUNCU HABERLERİ

Güzel oyuncu Zeynep Eronat İspanyoların gönlünde taht kurdu

guzel-oyuncu-zeynep-eronat-ispanyolarin-gonlunde-taht-kurdu Zeynep Eronat İspanya’nın Ünlü Dergisi Telenovela’ya Röpörtaj verdi.

HANDE YENER’DEN OYUNCULARA

hande-yenerden-oyunculara HANDE YENER’DEN OYUNCULARA: SAMİMİYETSİZLER VE BU DÜNYADAN DEĞİLLERMİŞ GİBİ DAVRANIYORLAR!

MASAL EREN İDDİALI GELİYOR

masal-eren-iddiali-geliyor Büyülü güzelliğiyle nefes kesen genç oyuncu Masal Eren, yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

ÖZGE ÖZCAN İDDİALI GELİYOR

ozge-ozcan-iddiali-geliyor Büyülü güzelliğiyle nefes kesen Özge Özcan yakında yeni başlayacak bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

GENÇ OYUNCU ABD YOLUNDA!

-genc-oyuncu-abd-yolunda Genç, başarılı ve yakışıklı oyuncu adayı İbrahim Muratoğlu henüz 24 yaşında olmasına rağmen spor ve sanat aşkını birleştirerek hedeflerini bir bir gerçekleştirmek için 7/24 çalışıyor.

Play Cast Ajans ödülleri toplamaya devam ediyor

play-cast-ajans-odulleri-toplamaya-devam-ediyor Dizi, Sinema, Klip, Reklam ve Modellik alanında sayısız başarıya imza atan Play Cast Ajans yaptığı işler ve sektöre kazandırdığı oyuncular ile dikkat çekiyor.

BETÜL KASIMOĞLU YENİ ROLÜ İÇİN FORM TUTUYOR

betul-kasimoglu-yeni-rolu-icin-form-tutuyor Güzel oyuncu Betül Kasımoğlu yakında yeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmek için gün sayıyor.

BETÜL KASIMOĞLU

betul-kasimoglu Daha önce Kuzey Güney, Çılgın Dershane ve Hanımın Çiftliği başta olmak üzere bir çok Dizi ve sinemalarda yer alan güzel oyuncu Betül Kasımoğlu sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

BETÜL KASIMOĞLU GELİYOR

betul-kasimoglu-geliyor Daha önce Kuzey Güney, Çılgın Dershane ve Hanımın Çiftliği başta olmak üzere bir çok Dizi ve sinemalarda yer alan güzel oyuncu Betül Kasımoğlu sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

BASAD TİYATROSU OYUNCULARINDAN ANLAMLI JEST

basad-tiyatrosu-oyuncularindan-anlamli-jest Geçtiğimiz gün Altan Erbulak Sahnesinde oynanan “ARAYIŞ” isimli Tiyatro oyununun tüm gelirleri Ataköy Lions - E118 Engellileri için (Tekerlekli sandalye kampanyasına destek olmak için) bağışlandı.

USTA OYUNCU AYTAÇ ARMAN'IN ACI GÜNÜ

usta-oyuncu-aytac-armanin-aci-gunu Bugüne kadar bir çok başarıya imza atan usta oyuncu Aytaç Arman babasını kaybetti.

Burak Kaya

burak-kaya Daha önce Kaçış 1950 isimli sinema filmindeki başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Türk sinemasının genç oyuncularından Burak Kaya çok yakında çekimlerine başlanacak olan “DÖNÜŞ”

Kubilay Eraslan

kubilay-eraslan Geçtiğimiz günlerde vizyona giren "Temel ile Dursun İstanbul'da" isimli sinema filminde rol alan genç oyuncu Kubilay Eraslan çok yakında çekimlerine başlanacak yeni bir sinema filmi için kamera karşısına

KUBİLAY ERASLAN İDDİALI GELİYOR

kubilay-eraslan-iddiali-geliyor Geçtiğimiz günlerde vizyona giren "Temel ile Dursun İstanbul'da" isimli sinema filminde rol alan genç oyuncu Kubilay Eraslan çok yakında çekimlerine başlanacak yeni bir sinema filmi için kamera karşısına

HALİME ŞAHİN OYUNCULUĞA YEŞİL IŞIK YAKTI

halime-sahin-oyunculuga-yesil-isik-yakti Daha önce bir çok reklam filmlerinde rol alan güzel model Halime Şahin çok yakında çekimleri başlanacak olan yeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Güzel oyuncu Simel Keçicioğlu, Paris’te beden farkındalığı eğitimi alıyor…

guzel-oyuncu-simel-kecicioglu-pariste-beden-farkindaligi-egitimi-aliyor Simel Keçicioğlu “Devlet tiyatrosunda rol aldığım zamanlar 3 yıl boyunca kendime bir süre belirlemiş, sözleşmeli olarak çalıştığım bu sürenin ardından bir dizide rol almayı hedeflemiştim. Bu

EMRAH DOĞAN YENİ FİLMİ İLE İDDİALI GELİYOR

emrah-dogan-yeni-filmi-ile-iddiali-geliyor Daha önce Kaçış 1950, Huzur Sokağı, Yalan Dünya ve Arka Sokaklar başta olmak üzere bir çok projede yer alan Türk sinemasının genç oyuncularından Emrah Doğan en son geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan

SELMA HOŞAFÇI YENİ ROLÜ İLE ÇOK KONUŞULACAK

selma-hosafci-yeni-rolu-ile-cok-konusulacak Geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan Temel ile Dursun İstanbul'da isimli sinema filminde Sema karakterini başarıyla canlandıran güzel oyuncu Selma Hoşafçı filmde sergilediği başarılı oyunculuğuyla

NADY BONDAR DEFİLEDE RÜZGAR GİBİ ESTİ

nady-bondar-defilede-ruzgar-gibi-esti Geçtiğimiz gün Büyük Klüpte düzenlenen Yükselen Türkiye Platformu’nun ilk tanıtım organizasyonu olan gecede moda tasarımcısı Gülcan Uzun’un sıra dışı defilesi yer aldı.

Temel İle Dursun İstanbul'da filminin Çekimleri Tamamlandı

temel-ile-dursun-istanbulda-filminin-cekimleri-tamamlandi- Geçtiğimiz yıl Bulgaristan’dan Türkiye’ye kaçan üç Türk gencinin hayat hikâyesini konu alan “Kaçış 1950” isimli sinema filmini Beyaz perdeye kazandıran genç yapımcı İhsan Taş yeni projesi