MODEL HABERLERİ

ALİNA SAVİN GÜZELLİĞİYLE HERKESİ BÜYÜLEDİ

alina-savin-guzelligiyle-herkesi-buyuledi Daha önce bir çok projede yer alan güzel model Alina Savin sergilediği başarılı performansının yanı sıra büyülü güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

ELENA SAFRONOVA BAŞARILI PERFORMANSIYLA HERKESİ BÜYÜLEDİ

elena-safronova-basarili-performansiyla-herkesi-buyuledi Daha önce bir çok projede yer alan güzel model Elena Safronova sergilediği başarılı performansının yanı sıra büyülü güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

GİZEM NUR DOĞA SİNEMAYA TRANSFER OLUYOR

gizem-nur-doga-sinemaya-transfer-oluyor Güzel model Gizem Nur Doğa geçtiğimiz gün Genç sanatçı Berzah’ın “GİT” isimli şarkısının klibinde oynamış ve sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmişti.

GİZEM ATEŞ GÜZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

gizem-ates-guzelligiyle-dikkat-cekiyor Güzel model Gizem Ateş geçtiğimiz gün Genç sanatçı Doğuş Yalur’un “AREL” isimli şarkısının klibinde oynamış ve sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmişti.

HALİME ŞAHİN

halime-sahin Daha önce bir çok reklam filmlerinde rol alan güzel model Halime Şahin çok yakında çekimleri başlanacak olan yeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Seksi Model Pınar Yılmaz Fransa da Türkiyeyi Temsil Edecek

seksi-model-pinar-yilmaz-fransa-da-turkiyeyi-temsil-edecek- Podyumların yeni kraliçesi Pinar Yılmaz Fransa da sokak defilesi haftasında Türkiyeyi temsil edecek

Guzel Model Pınar Yılmaz Kara Bela Sinema Filmin'de

guzel-model-pinar-yilmaz-kara-bela-sinema-filminde- Yönetmenliğini Burak Aksak'ın yaptığı Kara Bela Sinema Filmin'in çekimleri Adana'da devam ediyor.

MEHMET ERDEM VE MODEL’DEN 50 KİŞİYE KONSER!

mehmet-erdem-ve-modelden-50-kisiye-konser Bu yıl ki kayak turizmin cenneti Palandöken’de önceki gece Opel Mokka Snow Motion Fest kapsamında Model grubu ile Mehmet Erdem konseri vardı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ